Oyunumuz gayet basit.

Oyuna katılan herkes Silkroad Kariyerine nasıl başladığını anlatıcak 8)

Çok iyi hatırlıyorum bundan 4-5 sene önce internet kafeye gittik arkadaşlarla bir baktım adam 32 Lv scorpion kesiyor. Neyse oturduk başına izliyoruz bi yandanda soruyoruz abi bune bune nasıl oynanır nasıl basılır falan. Adamda Cd vardı verdi internet kafe sahibine oda yükledi pc'lere.Ertesi gün işte abiyle oyuna kaydolduk. Hangi char açıcan dedi dedim abi seninkinden. Sonra skilleri vericez hangisine vericem bilmiyorum gittim ne kadar skill varsa hepsini açtım 19 Lv FF dim chakilerde kasıyordum ve bütün skiller açıktı nasıl becerdım onu onuda hatırlamıyorum :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Arkadaşım dedi gel başlıyoruz oyuna diye. Char verdi 10 lvl mı 15 lvl mı ne. Girdim buff bastım ana gitti eşya diye direk oyundan çıktım :lol:

Canova

Ben de sınıf arkadaşlarım sayesinde başladım. Daha önce metin 2 oynuyodum(yeni başlamıştım) ama oyun hiç güzel gelmiyordu, sıkılmıştım ve yeni oyunlar oynamak istiyordum. Sonra arkadaşlarım böyle bölye bir oyun var sen de gel birlikte oynayalım dediler. Onlar tabi daha önce başlamışlardı ve bana çoğu şeyleri onlar öğrettiler ama onların da fazla bildiği şey yoktu:) Bana nuker açtırdılar. Nuke atıcaksın bunda 30lvl da dediler. Ben de 30lvl dan önce nuke atamıyomuyum ne kadar saçma şey bu dedim ve bow açtım. Tabi o zaman arkadaşlarım da oyunu fazla bilmedikleri için herkesin aksine bana sadece fire ı upla dediler bende sadece el yakmayla mobları kesmeye çalışıyordum:) sonra artık kesememeye başlayınca arkadaşlar öbür mastery leri de açtırmıştı:)
(bir de benim bilgisayarım o zamanlar çok dandikti hiç unutmuyorum ilk defa jangandan hotana tam 40dk da gitmiştim :mrgreen: Bir ara bilgisayarı camdan atmayı bile düşünmedim değil :P )

Bende 5-6 sene önce sınıf arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım :P İlk başlarda internet cafelere cs oynamaya gşderdik ben knight-silkroad oynayanlara içimden ulen buda oyunmu girmişler bi ormana kaplan kesiyola ne heyecan var ne aksiyon makara: İlk charım glavierdi oda arkadaşımın charıda aynı builddi ondan :lol: oyunu oynadığımı cafede kimse bilmezdi ben ve kankam :P ikimiz oynardık 15lv e kadar skillsiz kastım nereden hangi skili açıldığını bilmiyordum cafedekilkere soruyorum herkes ''ben bilmiyorum o oyunu'' diyordu summer2: neyse Troy serverdinde takılanlar iyi bilir Baby_Lee-ideal66-yaglenacila-ayc-JUDOKAN-INSENSTIVE-vs... charları tanırlar ben o charların sahibi Aycan ÇAKIR ve Alican ELGAY abilerimden öğrendim(+40 yaşlarıda o bakımdan yani :P)o zamanlar acayip eğlenceli geliyordu trader-uniq vs vs ..hafta sonları internet cafe de herkes traderliğe çıkardık 5* serverdeki bütün thiefler peşimizde off off :kalp:
Hacım sanki kendimi bayağı kaptırdım :mrgreen: neyse bu olayın sonu gelmez ee aradan 6 seneye yakın zaman geçmiş anlatması kolay değil makara:

yaklaşık 6-7 yıl önce internet cafede nfs oynuyordum ama drift yap yap sıkmıştı sonra arkadaş yeni oyun buldum onu oynayalım dedi iyi tamam dedim oyuna girdik patch yapıyodu amann ne sıkıcı şey bu ne zaman giricek diye başta söyleniyordum oyuna girince grafikler çok ilgimi çekti ilk buff ımı açtığımda ilk sorum bu büyüyü bidaha yapabilicek miyim oldu o zamanlar hiç bişey bilmiyorduk arkadaşlarla tüm skilleri açmıştık şimdi hatırlıyorumda 30 lv üstü charı olanlar bizim gözümüzde yeri büyüktü o zamanlar bot yoktu(yada biz bilmiyorduk) oto potu bile keşfetmemiz 2-3 gün fln sürmüştü o zamanlar çok eylenceliydi sabahın köründe nete gidip internet sahibinin evini basıp adamı uyandırıp neti açtırırdık ve net kapanana kadar silkroad oynardık amma zaman geçmiş bee biggrint1

BaSoryong

Buralıyım
Birgün Herzamanki gibi internet cafeye gitmiştik cs oynuyorduk bir abimiz geldi elinde flash bellek ile dedi yeni bir oyun buldum yeni çıkmış fln.. Neyse kurdu oyunu bizde izliyoruz fln çok hoşumuza gitti cafede flash bellek dolaşmaya başldı herkez yüklüyor fln zaten ogünden beri devam :))

BaSoryong

Buralıyım
CoolerMaster demiş ki:
Bende 5-6 sene önce sınıf arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım :P İlk başlarda internet cafelere cs oynamaya gşderdik ben knight-silkroad oynayanlara içimden ulen buda oyunmu girmişler bi ormana kaplan kesiyola ne heyecan var ne aksiyon makara: İlk charım glavierdi oda arkadaşımın charıda aynı builddi ondan :lol: oyunu oynadığımı cafede kimse bilmezdi ben ve kankam :P ikimiz oynardık 15lv e kadar skillsiz kastım nereden hangi skili açıldığını bilmiyordum cafedekilkere soruyorum herkes ''ben bilmiyorum o oyunu'' diyordu summer2: neyse Troy serverdinde takılanlar iyi bilir Baby_Lee-ideal66-yaglenacila-ayc-JUDOKAN-INSENSTIVE-vs... charları tanırlar ben o charların sahibi Aycan ÇAKIR ve Alican ELGAY abilerimden öğrendim(+40 yaşlarıda o bakımdan yani :P)o zamanlar acayip eğlenceli geliyordu trader-uniq vs vs ..hafta sonları internet cafe de herkes traderliğe çıkardık 5* serverdeki bütün thiefler peşimizde off off :kalp:
Hacım sanki kendimi bayağı kaptırdım :mrgreen: neyse bu olayın sonu gelmez ee aradan 6 seneye yakın zaman geçmiş anlatması kolay değil makara:

Bende Troydaydım Hatırlıyorum sizi SlayerLords guildindeydim _kedi_ Pasgeuk_ fln vardı :)

HeartBeat demiş ki:
Çok iyi hatırlıyorum bundan 4-5 sene önce internet kafeye gittik arkadaşlarla bir baktım adam 32 Lv scorpion kesiyor. Neyse oturduk başına izliyoruz bi yandanda soruyoruz abi bune bune nasıl oynanır nasıl basılır falan. Adamda Cd vardı verdi internet kafe sahibine oda yükledi pc'lere.Ertesi gün işte abiyle oyuna kaydolduk. Hangi char açıcan dedi dedim abi seninkinden. Sonra skilleri vericez hangisine vericem bilmiyorum gittim ne kadar skill varsa hepsini açtım 19 Lv FF dim chakilerde kasıyordum ve bütün skiller açıktı nasıl becerdım onu onuda hatırlamıyorum :P

AYNEN YAAA BENM DE BÜTÜN SKİLLER AÇIKTI VE FF DI ÇAR XD

bilalemo demiş ki:
HeartBeat demiş ki:

AYNEN YAAA BENM DE BÜTÜN SKİLLER AÇIKTI VE FF DI ÇAR XD
şimdi mastery uplar fazla sp istiyor eskiden çok daha az sp istiyordu private serverlarda öyle mesela ondan olabilr :beer:

Cafeye bir abi gelmişti ve bir oyun oynuyordu oyunun grafikleri fln çok hoşuma gitmişti. Oyunun adını fln almıştım ve eve gittiğimde oyunu netten indirdim ve silkroad maceram böyle başladı.

Yukarı Alt