Üniversitede Alttan 5 dersım var. Ögrencı harcından ayrı aldıgınız ders basına olan ucret once 70 lıra cıktı . fıyat ck gelınce arastırdık ogrendıgımıze gore 2.defa alıcagımız ders 5.defa alınıyor gıbı gorundugunden fiyat ın katlandıgı soylendı.fıyat 22 lıraya dustu.2 Gün Önce yatırdım.dekontla kaydı yaptırmaya gıttım ekstra 7 lıra daha harc cıktıgını yatırmam gerektıgını kaydı onaylıyamadıklarını bu aksama kadar yatırmam gerektıgı soyledı. yagmur altında gıttım yatırdım. toplamda 29 lıra yatırdım. Buraya kadar normal . Bugun kaydı tamamlamaya gıttıgımde okuldan 20 lira alacaklı cıktım. daral: Yagmurda ıslandıgımamı yanayım , gitgel yedıgım parayamı yanayım yoksa ders kayıtlarının hala tamamen onaylanmadıgınamı yanayım. Nasıl bir veritabanı sıstemı olusturmuşlar. Lanet Olası böyle bürokrasiye . Ayrıca Gölyakada aldıgım daha oncekı dersın bu donemde baska bır ılcede olan Kaynaşlıda gorunmes dahada sinirlerimi bozdu summer2:

sakin ol dostum, türkiyede bunun gibi olayları yaşamaman hata bence ney doğru işliyor ki senin ki işin olunda gitsin

Yukarı Alt