Naruto fanları burada mı? Madaranın dönüşüyle estirdiği terör neydi öyle ya? Çok heyecanlıydı tüylerim diken diken oldu birkaç defa oturduğum yerden kalkıp ayakta izledim mükemmeldi :popcorn:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ben canım sıkılınca izliyorum, ama dediğin gibi o adam neymiş öyle yahu. Anasını ağlattı ortalığın :D

Naruto aleminde en güçlü ninja hep tartışılırdı Minato diyenler İtachi diyenler Hashimara diyenler vardı ama şimdi herkes madara diyecektir. Hashimaranın madarayı yenmeside planlanmış gibi gözüküyor madara jutsu kopyalayabilmek için yenilmiş sanırım.

5 kagenin madarayı yenebileceğine inanmıyorum ben bi raikage güçlü ama oda susanonun karşısında heleki rinnengan karşısında hiçbirşey yapamaz bence. 5 kage daha ezik Sasukeyle ve mangekyosuyla başa çıkamadı Rinnengan ve Ems'ı olan Madarayla hiç başa çıkamazlar. Belki kyuubi ve hachibinin yardımıyla biju dama kullanarak mühürleyebilirler ama 5 kageye yenilirse madarayı harcamışlar derim ben.

Bu heyecanla animeyi bekleyemedim mangasını son bölüme kadar okudum makara: Gerçekten çok heyecanlı ve sürükleyiciydi. Tabi ilkten soldan sağa okuduğum için hiç bişey anlayamıyordum sonra fark ettim sağdan sola okunuyormuş :mrgreen:

Advance

Herkese anime sevdiren 1 bölümden bile anlayabileceğin muhteşem yapım dedikleri death note izledim ve anladım ki animeler bana göre değil.(İlk bölümü izledim yani)

Death Note 2 günde izleyip bitirdim, zevk meselesi demeki. Birkaç bölüm daha izlesen sarabilirdi belkide. Mesela ben bleachı 30 bölüm izledim ısınamadım, one piece ilk bölümü izledim hiç sevmedim. Ama narutoyu NR1 de rastlayıp izlediğimde çok hoşuma gitmişti, izinli olduğum gün 40tan fazla bölüm izliyordum bir ayda bitirmiştim.

Naruto biterse anime izlemeyi bırakırım gibime geliyor Akippuden gelecek diyorlar ama sanmam..

Narutonun artık bitmesi lazım. Tobi olayını berbat etti.Başka birisi çıkmalıydı yada madaranın kendisi.4 hokage çıkana kadar bana göre kötü gidiyordu anca biraz heyecan katabildi.
Sonu içinse Naruto'nun öleceğini sanmıyorum ama 10 kuyruğun ölüşüyle 8 ve 9 kuyrukda peşinden ölebilir.

Diğer seriler için
Bleach:Bu adam açık ara dalga geçiyor resmen :D Zaten diyalog diye birşey yok 2-3 diyalogla sayının bittiği bile olabiliyor.İchigo desen nescafe 3n1 gibi oldu.Tek umudum Byakuya'yı yaşattığı gibi Unahana'yıda yaşatması öldürürse cidden kıl kaparım manga'ya :D
OnePiece:En sevdiğim seri.Karakterleri ve evreni çok hoşuma gidiyor.Zoro'dan tek başına seri çıkar zaten :D
Fairy Tail:Son 2 arctır muhteşem gidiyor.Önceden orta seviye diyebilecekken şuan her hafta çıkmasını dört gözle bekliyorum

Bunu anlamıyorum işte, izlediğimiz anime doğa üstü birçok öge içerirken hepsine inanıyosunuz tobinin obito çıkmasına inannmıyorsunuz. Dahası madaranın kendisi 150yaşında ahı gitmiş vahı kalmış köye kyuubi kullanarak saldıracağına ve minatoya yenileceğine inanmak mı güç yoksa tobinin obito çıkmasına inanmak mı tartışılır. 4. ile olan savaşta tek lullandığı jutsu boyut zaman jutsusuydu oysaki gerçek madaranın ne kadar güçlü jutsularının olduğunu gördük. İlk öğrendiğimde bende şaşırıp sinirlenmiştim ama şimdi mantıklı olduğunu anladım. 4. rasengan vurduğunda elinin hamur gibi olması, tek ve sağ gözünün olması bunlar hep işaretti, Kishi bizi fena şaşırttı..

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Bunu anlamıyorum işte, izlediğimiz anime doğa üstü birçok öge içerirken hepsine inanıyosunuz tobinin obito çıkmasına inannmıyorsunuz. Dahası madaranın kendisi 150yaşında ahı gitmiş vahı kalmış köye kyuubi kullanarak saldıracağına ve minatoya yenileceğine inanmak mı güç yoksa tobinin obito çıkmasına inanmak mı tartışılır. 4. ile olan savaşta tek lullandığı jutsu boyut zaman jutsusuydu oysaki gerçek madaranın ne kadar güçlü jutsularının olduğunu gördük. İlk öğrendiğimde bende şaşırıp sinirlenmiştim ama şimdi mantıklı olduğunu anladım. 4. rasengan vurduğunda elinin hamur gibi olması, tek ve sağ gözünün olması bunlar hep işaretti, Kishi bizi fena şaşırttı..

Bak tam tersi herkes onun obito olmasını bekliyordu.Yani kakashi hikayesini gören herkesde uyanması gereken birşeydi bu.İnsanlara adamın kim olduğunu bile bile maskeyi çıkartmasını bekletti.Hani diyordum belki bi ihtimal başkasıdır veletin diğer gözünü çalmıştır ama yok direk yapıştırdı adamı.
Ayrıca Madara olayıda biraz değişik bu edo nasıl işliyor?İstediğin yaşta canlandırabiliyor musun? 3. yaşlı halinde ölüp yaşlı canlanırken Madara'nın o halde ölüpde 20'lik delikanlı gibi canlanması ...

Edo olayı kafamı çok karıştıran bişey. Hadi diyelimki genç vücudundan alınan örneklerle canlandırıldı o zamanda hashimara ve tobiramanın gençkenki dokularını nasıl buldu?

Madara edodan kurtuldu ve edo sonlandığı halde yok olmadı ama itachi yok oldu buna ne demeli?

Tobirama edoyu icat eden adam edodan kurtulamıyormuş gibi gösterilmiş o kurtulamıyorsa madaranın hiç kurtulamaması gerekirdi..

Jinchurukileri edoyla diriltiyor ona tamam ama ölmemiş olan kuyruklu canavarları nasıl kullanıyorlar?

Bunları fazla kurcalarasak animeden iyice soğuruz o yüzden boşvermek lazım.

Son bölüm neydi öyle yahu :D Ama Kyubi ile savaşları çok kısa sürdü o yüzden biraz hayal kırıklığına uğradım. Lakin diğer canavarlar (artık adı neyse) narutoya güçlerini verdi sanırım. Bir sonraki bölüm daha fena olacak :D

Collapse demiş ki:
Edo olayı kafamı çok karıştıran bişey. Hadi diyelimki genç vücudundan alınan örneklerle canlandırıldı o zamanda hashimara ve tobiramanın gençkenki dokularını nasıl buldu?

Madara edodan kurtuldu ve edo sonlandığı halde yok olmadı ama itachi yok oldu buna ne demeli?

Tobirama edoyu icat eden adam edodan kurtulamıyormuş gibi gösterilmiş o kurtulamıyorsa madaranın hiç kurtulamaması gerekirdi..

Jinchurukileri edoyla diriltiyor ona tamam ama ölmemiş olan kuyruklu canavarları nasıl kullanıyorlar?

Bunları fazla kurcalarasak animeden iyice soğuruz o yüzden boşvermek lazım.

dokuları bulan kişi orochimaru nasıl bulduğu gösterilmiyor ama deneyler yaptığını gösteriyor hem animede hem mangada ayrıca madara edo nun tam etkisi altında değildi hem ölmeden önce rinneganı aktif etmiş bırakta kurtulsun :D tobirama istese edo da kurtulacağını düşünüyorum ama neden kurtulmak istesin ki şuan bir savaş var ve ona çok ihtiyaçları var.Obito kuyruklu canavarları kontrol edebiliyor hem o heykel canavarı sayesinde hemde vücudlarına yerleştirdiği çubuklar sayesinde

Daha izleyemedim akşama izleyecegim :) kim ne derse desin naruto 10numara anime bence :)

mangada son bölüm çıkmış hemen okudum ve artık olay çok farklı yerlere kaymaya başladı.artık narutonun hokage olup olmayacağını merak etmiyorum artık çok önceleri rikudou sennin in zamanını ondan önceki zamanı juubiyi merak ediyorum son sayıda bunları öğrendikten sonra narutoymuş madaraymış sasukeymiş bana çok önemsiz kişiler olarak gelmeye başladı

Aynen, yılbaşından sonra geleneksel filler bölümler girer 2ay devam ettikten sonra yaza doğru belki izleriz.

Collapse demiş ki:
Aynen, yılbaşından sonra geleneksel filler bölümler girer 2ay devam ettikten sonra yaza doğru belki izleriz.
bu kadar heyecan varken nasıl filler koyarlar anlamıyorum hadi koydular o filler de ne anlatıcaklar çok merak ediyorum

Yukarı Alt