1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Nano Teknoloji Florya’da Uygulanmaya Devam Ediyor


 1. Expectance

  Expectance rank8

  Kayıt:
  18 Nisan 2009
  Mesajlar:
  1.664
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci

  - Resim Silinmiş.

  Galatasaray Spor Kulübü ve Nano Girişim Ltd. Şti. arasında imzalanan anlaşma ile Florya Metin Oktay Tesisleri’nde ve Ali Sami Yen Stadı’nda Nano Teknoloji uygulanmaya devam ediyor. ABD'nin önde gelen spor kulüpleri, hastaneleri ve gıda tesisleri tarafından kullanılan BioShield anti-bakteriyel yüzey koruyucusu Avrupa'da ilk defa Galatasaray Spor Kulübü tarafından kullanılmaya başlandı.

  2 Eylül Çarşamba günü Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılan Nano Teknoloji uygulaması yüksek hijyen standartları sağlıyor. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bağımsız laboratuarlar tarafından yapılan testler BioShield'ın geleneksel temizlik ve hijyen yöntemlerinin yetersiz kaldığı zamanlarda devreye girerek üstün bir koruma sağladığını ortaya koyuyor.

  90 günde bir uygulaması yapılan BioShield, uzun süreli anti-bakteriyel koruma sağlarken, bakterilere karşı fiziksel koruma sağlayan teknolojisi sayesinde dirençli mikropların ve biofilm tabakalarının da oluşumunu engelliyor.

  Ayrıca antrenman formalarına ve havlulara da uygulanabilen BioShield futbolcuların antrenmanlarda giydikleri formaların ve kullandıkları havluların da hijyenik kalmasına yardımcı oluyor. Bu sayede Galatasaraylı futbolcuların her noktada tehlikeli enfeksiyonlardan korunması sağlanıyor.

  Nano Teknoloji uygulaması daha önce 25 Mayıs 2009 tarihinde Florya Metin Oktay Tesisleri’nde uygulanmıştı.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017