RollsRoyce demiş ki:
Etmezsen etme

Adamın biri, bir gün ağacın altında namaz kılıyormuş. Ağaçta bulunan başka biri de onu izliyormuş. Namazını bitiren adam daha sonra namazının kabul olması için Allah'a dua etmeye başlamış. - "Allahım sen namazımı kabul et." Ağaçtaki adam: - "Etmem", diye cevap vermiş. Adam şaşırmış. Tekrarlamış: - "Allahım sen kıldığım namazı kabul et." - "Etmem." Adamın şaşkınlığı iyice artmış. Yine: - "Allahım sen namazımı kabul et", demiş. Ağaçtaki adam tekrar: - "Etmem", deyince adam sinirlenmiş. - "Etmezsen etme. Zaten abdestsiz kılmıştım."

h :santa: ahahhaha

StarkDrache

Bilgiliyim
Beyler Bilmiyorum İnançlı Biri Oldugumdandır Her Halde Böyle Fıkralardan Zevk Almıyorum Nasl Anlatsam Bilemiyorum Ama Din ile alay ediliyormuş gibi geliyor bana lütfen böle fıkraları paylaşmayın

StarkDrache demiş ki:
Beyler Bilmiyorum İnançlı Biri Oldugumdandır Her Halde Böyle Fıkralardan Zevk Almıyorum Nasl Anlatsam Bilemiyorum Ama Din ile alay ediliyormuş gibi geliyor bana lütfen böle fıkraları paylaşmayın
az bile dedin. bunu yazanı banlamak lazım

POTATOHEAD demiş ki:
StarkDrache demiş ki:
Her olayı farklı yöne çekmeyin her topicte bir tartışma olmuş herşeyi tadında bırakın alay edilmiş birşey yok bu kadar tepki alçağımı bilseydim zaten topici açmazdım sadece bir latife olsun diye ama ...

RollsRoyce demiş ki:
POTATOHEAD demiş ki:
StarkDrache demiş ki:
Her olayı farklı yöne çekmeyin her topicte bir tartışma olmuş herşeyi tadında bırakın alay edilmiş birşey yok bu kadar tepki alçağımı bilseydim zaten topici açmazdım sadece bir latife olsun diye ama ...
O zaman bi dahakine düşünde aç kardeş , harbi bu fıkra dinime hakaret ediyor anlıorum ve burda hiç bişey yapmadan asla duramam. lütfen bi daha böle fıkralar olmasın hatta editlersen sevinirim

bu fıkrada bir problem yok güzel bir fıkra alay edilmede yok biraz eğlence yönünden baksanız.

editledinde sana editle diyenlerin yaşı 15 olsa gerek ne alakası var sen inan dinine sana karışanmı var sen hristiyanlara gavur diyerek onlarla dalga geçerken senden hesap soruyolarmı ah birde aslında seni banlamak lazım dini savunmayı internetede bulaştırdınız !!!

POTATOHEAD demiş ki:
O zaman bi dahakine düşünde aç kardeş , harbi bu fıkra dinime hakaret ediyor anlıorum ve burda hiç bişey yapmadan asla duramam. lütfen bi daha böle fıkralar olmasın hatta editlersen sevinirim

ya böyle konulara ben müdahele edince tartışma çıkıyor biliyorum da dayanamayacam.
arkadaşım kimsenin dinine bırak hakareti,en ufak igneleyici bir söz dahi edilmiyor.
sen nası hakarete ugramış hissediyorsun ben anlamadım.

bazı tabuların artık yıkılması gerek.din kelimesi geçti diye küfür et,al tabancayı eline vur adamı..
burası arabistan mı ?
düzgün bak orda kimseyi incitecek bir söz var mı ?

ps:kardeşim iyi niyetinle bir fıkra koymuşsun.din lafı duyunca nedensiz sinirlenen adam çok..bunlar dini övsen de kızarlar yersen de..

Yukarı Alt