made in china!
Özellikler :
2.0MP (arka kamera) 0,3MP (ön kamera) Flash
Tri-band
262144 Renk TFT Dokunmatik Ekran (176×220)
Video kaydı
MP3 Player
FM Radio
Bluetooth , IRda
MicroSD hafıza
Telefonun ekranı dokunmatiktir. Yanında kendi stylus (kalemi) var. İster kalemle ister parmağınızla telefonu kontrol edebilirsiniz. Telefona
istediğiniz kulaklığı takabilme imkanı de var. Ses kalitesi çok iyi ve de çok ses veriyor. Video çekirmleri çok net , kaliteli. Ayrıca telefondaki özel programı sayesinde telefonu kumanda olarak da kullanma imkanınız var. Normal bir kumanda kadar kullanışlı. Telefonun tek kötü yanı Türkçe dil desteği bulunmaması. İnglizce, Rusça, Fransızca, Almanca … gibi dilleri destekliyor.

Telefon izmir ici satılıktır elden verilecektir sarj makıneside var normalde 30 tl sadece sarj makınesi satıyorlar hic bir sorunu yoktur satmaktaki nedenim paraya cok ihtiyacımın olmasıdır..

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Almak isteyenler özel mesaj yolu ile ulasabilirler...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tesekkur ederm eve dondum en yakın zamanda koyacagm ama klasik cin malının menusu gibi hersey aynı sadece kasası diyelım farklı dısardan anlasılmıyo cin oldugu :)

extraloob demiş ki:
ok bekliyorum, iyi tatilelr dilerim canımcım :kalp:
okan abi pc bozuldu resimleri koyamıyorum zaten sadece izmir ici elden satıyorum elden oldugu icin bi problem cıkıcagını dusunmuyorum.. ama hic cin telefonu kullandıysan menusu onunkıyle aynı

XxAcuNxX demiş ki:
ewt arkadaşımdada war 250 liraya almıştı 2. elmi aldı bilmiyorum ama
Buda 0 sayılır zaten Fiyatta indirime gidicem zaten 180 actm 0 ı piyasada 250-300 arasında Bunu teyzem Hediye etti ama bnm telim zaten var onun ihtiyacı olmadıgı icin satıyorum izmir ici elden wericem..

Yoluna Taş koymak istemem ama , ben olsam ÇİN MALI almazdım . tabi ömür boyu kullanacaksam . yoksa idarelik birşey olsun dersen ÇİN MALI ALACAKSIN :)

ReeL demiş ki:
Yoluna Taş koymak istemem ama , ben olsam ÇİN MALI almazdım . tabi ömür boyu kullanacaksam . yoksa idarelik birşey olsun dersen ÇİN MALI ALACAKSIN :)
Zaten bende almazdm ama hediye geldi bnm telim var zaten maksat bunu satmak kullanmadm bile dısı 1e1 aynıdır o yuzden karizma amaclı elde dolastırılabilir :muck: :mrgreen:

Yukarı Alt