Güzel bir oyuna benziyor tam olarak kesin bir tarih var mı acaba elimizde oyunu oynayabilmek için ?

FruitFly demiş ki:
Güzel bir oyuna benziyor tam olarak kesin bir tarih var mı acaba elimizde oyunu oynayabilmek için ?
Sitesine girip cb kaydı yaptırın. 8 Ocak asıl cb tarihi deniyor ama henüz cb keyleri gönderilmedi. Sanıyorumki genel bi cb olucak. Ayrıntılı bilgi için siteye göz at :)

Oyun yarın Türkiye'de kapalı betaya giriyor. Kapalı beta anatarının nerden alınacağı oyunun kendi sitesinde mevcutur.

Warrison demiş ki:
Oyun yarın Türkiye'de kapalı betaya giriyor. Kapalı beta anatarının nerden alınacağı oyunun kendi sitesinde mevcutur.
E-mail adresine gönderileceği yazıyor sitede . Başkada bir bilgi yok.

Key alabilen varmı? BSC 10 tane veriyomuş cevap karşılığı dün yayınlanmış ama konudaki yorum 2 taneydi dedim belki bitmemiştir daha yolladım bekliyoz bakalım.

xtollgax demiş ki:
Key alabilen varmı? BSC 10 tane veriyomuş cevap karşılığı dün yayınlanmış ama konudaki yorum 2 taneydi dedim belki bitmemiştir daha yolladım bekliyoz bakalım.
bende key var, hesapta hazır oyunu pek beğenmedim, fazladan boş bitane key yüklü, bir account var pm attım^^

Yukarı Alt