1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Mysro - Worl 80 cap


 1. rozenlot

  rozenlot rank8

  Kayıt:
  4 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  10
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  MySRO - WORLD 2 SERVER BİRDEN
  Server : Marduk (New) ve Ascart (New) [ Lütfen Konuyu Tamamiyle Okuyun Kararınızı Öyle Verin ]
  Kapasite : 3000
  Download Client : http://www.mysro.net/download.php
  WebSite : http://www.mysro.net/
  Register : http://www.mysro.net/create.php
  İletişim : admin@silkroadonlinem.com

  Rateler

  TriJob Gold Rate : x200
  Exp Rate : x100
  Party Exp Rate : x120
  Drop İtem Rate : x25
  Gold Rate : x1
  Sox Rate : x30 + %3
  Alchemy Rate : x1.5


  Özellikler

  Tüm Bölgeler Açıktır.
  Fortress War Sorunsuzdur.
  Sadece CH
  Mastery Limit 240
  Capture Flag Çalışır durumda
  Yeni Dressler eklidir.
  Trijob (Trader,Robber,Hunter) Gold Rate Yükseltilmiştir. %100

  Oyunda Neler Yapılabilir ? Sıkılmak yok Lütfen Okuyun..

  Trijob (Trader,Thief,Hunter) Gold Kasmak için idealdir.Adı üstünde Silk Road yani İpek yolu amacımız ticaret olmalı.66 Slotluk bir at ile örnek olarak jangan ve downhang arasında kazanacagınız para miktarı 500 m ye yakındır.Buradaki amacımız hem gold biriktirsinler hem oyunun amacını yakalamak hemde Trader + Hunter vs Trader arasındaki Savaşı zevkle sürdürmek.
  Unique Rank.Sitemizde Buradaki Sıralama için Unique Kesebilirsiniz ve Serverda kendinizi tanıtabilirsiniz.
  Honor Rank.Sitemizde Buradaki veya Oyundaki Sıralama için Yeni gelen oyunculara yardım edebilirsiniz.Ve Honor Buff'larınızı elde edebilirsiniz.
  Aynı Şekilde Buradaki Sıralamalar - Guild - Player - Trijob (hunter Thief Trader) - Honor - Unique ve Diğer Sıralamalarda Yerinizi alabilirsiniz.Oyundan Sıkılmanızı gerektirecek tek şey Level veya itemdir.
  YAKINDA Eklenicek olan Pvp Rank ile Kendinizi diğer oyuncular arasında üstün tutabilirsiniz.Pvp Rank çok yakında eklenicektir.
  VE en önemlisi Event'lerimizdir.Event Saat veya Zamanlarına sitemizin Anasayfasında Sağ Taraftaki Server Events & Info Adlı bölümden , event zamanlarını öğrenebilirsiniz.Oyuncular için elimizden geleni yapıyoruz.
  Serverimizda Kesinlikle ve kesinlikle item Satışı yapılmamaktadır.Sadece Silk satışımız vardır.Silk sizin işinizi kolaylaştırmaya , yardımcı olmaya ve güçlendirmeye yarar (Premium,Devil,Avatar vs..)  Server içi Event ve FW saatleri..Sizin için Herşeyi düşünüyoruz...

  Fortress War (Jangan,Bandit,Hotan) , Pazar Günü Sabah 06:00 ila Akşam üstü 18:00 Arasındaki Sürelerde Kaleler için Kayıt yapılabilir.Saat 19:30 da Duyuru yapar 30 dakika kaldı diye savaşa.Daha Sonra ise 20:00 da Savaş başlar ve İyi şanslar diler herkes birbirine .Ve 21:30 da Sona erer.21:30 ila 22:00 arasında kayıtlar otomatik olarak yazılır.Vergi oranları ayarlanır.
  Özel Ödüllü Pvp Rank (ilk 5 ) : Bu Event Hazırlanacak olan pvp rank ile herhangi bir alakası olmamakla birlikte.Game Master''''ların Gözlemlemesi ile yapılmaktadır.Burada bir kayıt oluşturulmaktadır ve adil bir şekilde 1 vs 1 olarak oyuncular karşılastırılır.İlk 5 e Verilen ödüller Reverse Return scroll ve hp , mp , damage scrollarıdır.Buradaki amaç toplu bir şekilde heyecan ve zevk'i tadmak.Her PAZAR GÜNÜ 17:00 Başlıyor Savaşa kadar devam etmektedir.
  Guild War : Guildler Arası Özel bir Pvp 'dir Buradaki Oyuncular Thief , trader , hunter olarak karşılaştırma yapılır Gm kontrolünde Ölen oyuncu yerden kalkamaz ve Kazanan Guild Scrollarla ödüllendirilir yada gold ile ve WebSitede Guild War Rankta Sıralamasını alır.Her Cumartesi 17:00 da yapılmaktadır.
  Unique Event : Herkesin bildiği ve vazgeçilmez bir eventtir.Hergün Belirsiz Saatlerde yapılır.
  Upgrade Event : Burada Katılan kişilere Luck tozu vs gibi işlevi benzer elixir verilir.1 Degree İtem +8 e Basmaya çalışılır ve belli bir süre verilerek basan kişiler ödüllendirilir.Bu Event Şehirden uzak biryerde ve Gm Kontrolünde yapılır.;Cuma 18:00
  S-C Event olarak adlandırılan bu olay.Soru ve Cevap Eventidir.Oyun Hakkında sorulan sorular için cevaplar bir pmye yönlendirilir.Doğru Cevabı en kısa sürede veren kişi kazanır ve ödüllendirilir.Her Çarşamba Saat 19:00
  Gm find Event yani Türkçesi olarak Gm yi Bulun diyoruz.Gm saklanır ve koordinat belirtilir.En kısa zamanda bulan oyuncu ödüllendirilir.Salı 18:00


  ​Silk Hakkında...
  Serverimizda sadece silk satışı bulunmaktadır.Silk ile neler yapılabilir.. Silk point'iniz var ise PRemium alabilir drop ve diğer ratelerde kolaylık sağlayabilirsiniz.Toplama peti alabilir ve daha hızlı bir şekilde hem level hemde item toplayabilirsiniz.Devil , Avatar , Scroll gibi eşyalar alabilir kendinizi Unique , Pvp , Guild War , Player ranklarında yükseltebilir ve kendinizi güçlendirebilirsiniz.


  ​Silk Fiyatları...

  100 Silk : 7 TL
  200 Silk : 10 TL
  300 Silk : 15 TL
  500 Silk : 20 TL
  1000 Silk : 35 TL + 250 Silk Hediye
  2000 Silk : 65 TL + 500 Silk Hediye
  3000 Silk : 90 TL + 1000 Silk Hediye

  İletişim Adresimiz En üsttedir.

  Game Master Listesi

  [GM] RebeL - İngilizce ve Türkçe Destek - Developer - Takım Koordinatörü
  [GM] Emre - Türkçe Destek - Developer - Takım Koordinatör Asistanı
  [GM] Love - Türkçe ve Arapça Destek (msn) - Pk2 Editör - Takım Üyesi
  [GM] Zone - Türkçe Destek - Developer - Grafiker - Takım Üyesi
   
 2. okammmm

  okammmm rank8

  Kayıt:
  11 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  74
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  trade gold rate yüksek fakat bu kastığımız gold ile ne alabileceğiz? sanırım bu yönden eksik :)
   
 3. ozzan32

  ozzan32 rank8

  Kayıt:
  21 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  123
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16

  media koymak zormu geldi
   
 4. oyvelyesd

  oyvelyesd rank8

  Kayıt:
  6 Temmuz 2012
  Mesajlar:
  312
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iZMiR

  Free Silk Olmamaması Kötü
   
 5. mariuana07

  mariuana07 rank8

  Kayıt:
  30 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  111
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Amele

  Kastığımız paraya npc den sun alabiliriz mesela sunlar pahalı ollsun kervan çekip sun alalım yoksa oyunun hiçbir amacı kalmaz bu uyarıyıda dikkate alıcağınızı sanmıyorum o yüzden severin ömrü 15-20 Gün demedi demeyin :)

  beyler sitesine baktım saat 04:04 300 kişi açık serverin ömrü uzun olabilir lafımı geri alıyorum ama amaç yok yani paraya npcden global felan aslınar :D