bende daha giremedim bu oyuna ESCRO VE FEmBRİA ID PW leri var nerden bulcaz ya kapalı galiba oyun xS yardım ederseniz sevinirim

ya ben üyelik aldım ama sadece şifreler escro ve fembria için verio mysro yok xS bi bulsam şunun şifresini oynucam inş...xD

SleepWalkeR

Tanınıyorum
St-Wampire demiş ki:
Bende İlk Register Ekranından sonra böle bi yer cıkıo :?

- Resim Silinmiş.
aynen bendede aynı hata :S
bizde dil paketleri yüklü olmadığı için senin 5. cide verdiğin yazıyı kopyaladığımızda orada yanlış geçiyor, sonra hata veriyor
bana da bir üyelik verirseniz çok sevinirim.

Edit: Dil paketini yükleyince dediğim sorun ortadan kalktı üyelik aldım teşekkürler.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadaşlar şöyle bir sorun var malesef üyelik alırken ben ard arda alamıyorum çünki 2 saat sınırlaması var 2 saatte bir üyelik alıyorum ve bu beni uğraştırıyor. aynı anlattığım gibi üyelik alımı biraz deneyip yapabilirsiniz denemeden lütfen banada üyelik alın demeyin. Teşekkürler iyi oyunlar.

yha aynı eror hatasını alıyorm.dil paketi olmadıgından sanrım bu hatayı weriyor of.üyeligi alan kişiden ricam bu sorunu nasl cözeblrlm?dil paketini nasl yüklicem ?

bna o resimdeki hata geliyor sürekli.sanrm dil paketi yüklemem gerekiyo.bu konuda ayrdmcı olablrmsn? yda üyelk al istersn ama hr sfernde uraştrmak senden istemeek saçma olur banada ogretirsen gerçi biliyorm anladm nasl olcaıgnı ama hata geliyo o dil paketi yüüznden sanrm geenede yardımını bekliyorm.

3 email adresimide kullandım genede işe yaramadı user confirmation failed diyor oyunda :D o fotoda görülen id ve pw yide DENEME AMAÇLI kullandım ama ondada aynısını söyledi? ben eskiden ecsro oynuyodum sonra media ve client (mysro nun) yükledim öyle geçtim ondan mı? yoksa ben bi koşu e mail alıp geliyorum banada alın lütfen :D
------------
5 arkadaşımın daha msnlerini kullandım ve hala hala hala hala ve hala aynı sorun üyeliği alıyorum sonra bi ekran çıkıyo ana sayfa değil ama sorun da vermiyo? sanırım üyelik alındı mesajı diyorum sonra orda yazan yeri tıklıyorum ve id-pass geliyo ama çalışmıyo :S clienttenmi yoksa üyeliği beceremememdenmi?
---------
St-Wampire demiş ki:
Bende İlk Register Ekranından sonra böle bi yer cıkıo :?

- Resim Silinmiş.

simdide bu hatayı alıyorum >_> bu kadar yazmamın 2 nedeni var 1 sabırsızlık 2 "ne kadar çok denediysem olmuyo"yu göstermek için :lol:

denediklerim > pisikopat94 @ gmail.com // a.nonameious @ gmail.com // heartbr34ker @ hotmail.com // balish94 @ hotmail.com // mlsydn @ hotmail.com // bunları tekrardan denerseniz sevinirim eğer kabul etmiyorsa kolakesh @ windowslive.com (yeni aldım :D ) denerseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler :starving:

------

mert5100 arkadaşımız (çok yakın arkadaşımdır :D) bana aldı hesabı genede teşekkür ederim :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadaslar Sorunu Çözmüş Bulunmaktayım Eger Bilgisayarınızın sisteminde Kore Dili Yüklü Degilse Üyelik Acamassınız SF yazısnı dogru yazmanız imkansız olur koreceyi yüklerseniz kendi üyeliginizi acaiblirsiniz Kore Dilini Windows XP Service Pack 2 Professionel CD sinden alabilirsiniz benden bu kadar İyi Günler :)

Yukarı Alt