Arkadasalr Mysroda buqun ortaya cikan birr sorun wtt yani exhangeye koyulan sunar kopya cikiyor ve sunlarimiz calinior nasil oluyor bilgisi olan yazsn buqun 100 kisinin sunu gitti ayrica bnm +9 edit bowum gitti Lanet olsn ne dir bu

banada öle gelior rollback yapicak gm yani serveri zamanini geri alyor yoksa oynanmaz ! İns glir .

ins rollback olrda o açık kapanmaz çnkü bn nası ypancanı buldum update girdi

Advance

Mysro ssro vs oynamıyorum sadece sordum söylemek zorunda değilsin :beer:

ilk olarak 1 tane ne olursa olsun alıyorsunuz ardından 50 tane arrow alıyorsunuz arkadasınıza exg acıyorsunuz ve 2 itemi yan yana koyuyorsunuz F tusuna basıp stall networkte arama yapıyorsunuz sonra I tusuna basıyorsunuz ve Ardından Gene F den ıtem arıyorsunuz ve exg den itemı atıyorsunuz bi gidiyorki 50 tane global 50 tane sun gibi :)

Arkadaslar RollBack yapmak o kadar uzun deqil Gm aciklari kapatmaya clisiyor o yüzden birdaha item kopyalama diye birsey olacaqini sanmiorm eqer tekrar olacaksa ne anlami kaldi serveri acmanın oyunda para dönüyor o sunlarn hepsi parayla alındı ve insanlar doqal olarak haklarini arayacaktr o yüzden rollback kesin ! Ve sun copy tarihe karısacak patch ile beraber! Tesekkürler..

kardeş rollback ne zaman olur rollback olduğunda bütün kaybettiğin itemler gerimi geliyor??

Yukarı Alt