Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir kez daha tam ekran izledim son saniyelere detaylı baktım da bitirici vuruş sağ kroşenden gelmiş di mi maçı bi anlatırmısınbize hacım olm çok tehlikelisin ya senle kavga etsem kafayı gömdüm gömdüm gömemedim işim zor hoş gene paralarım seni de ahahahaha zorlanırım ama :P

Windy

extraloob demiş ki:
bir kez daha tam ekran izledim son saniyelere detaylı baktım da bitirici vuruş sağ kroşenden gelmiş di mi maçı bi anlatırmısınbize hacım olm çok tehlikelisin ya senle kavga etsem kafayı gömdüm gömdüm gömemedim işim zor hoş gene paralarım seni de ahahahaha zorlanırım ama :P
ya başlarda dedim ben bu adamı tekte yıkarım ederim felan baktım yok yıkılacak gibi değil,hemen hızlı hareket ettim ve ondan hiç darbe yememek için çabaladım,en fazla 2-3 kere dokunabildi,sahada gezdim gezdim,en son artık sıkıldım birazda, baktım adam guardını indirmiş, hemen bir hamle sağ kroşe ile adam dengesizleşti ardındanda ayakta kalamadı ve düştü :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nasıl yakalamışım ama sağ kroşeyi kaçmaz kuzum bende seriyimdir ihihihiii agh ulen aghh bir boks yapmadım ki yapsaydım emin ol dünya şampiyonu olurdum hoş boyum 185cm uzun tr şampiyonluğunda kalırdım bu boyla ancak :D :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ahahaha harcarım ve harbiden ring'e çıkarım seninle WT gel istanbula kapışalım kuzum bana her şartta uyar bu arada latife bir yana istanbula gelirsen otel falan arama kalacağın yer ve adres belli 8)

Windy

extraloob demiş ki:
ahahaha harcarım ve harbiden ring'e çıkarım seninle WT gel istanbula kapışalım kuzum bana her şartta uyar bu arada latife bir yana istanbula gelirsen otel falan arama kalacağın yer ve adres belli 8)
olur hacım fakat bende abidir abladır dayıdır ringde tanımam.org :D gelirsem ist'e ilk sana uğrarım hacım :P zaten şu ara Fenerbahçe başta olmak üzere birçok clubden teklifler geliyor,ne yapmalıyım bilmiyorum :?

Çok hızlısın reflexlerin süper adam sana vuramıyo bile :)
Başarılarının devamını dilerim.

XanJouLo

Öğretiyorum
heh ahmetcan guildde derdin antremana gidiyorum,
-ne antremanı
-boks
dikkate almaz geçerdim :) ama gerçekten pişmanım :P

Başarılarının devamını diliyorum kardeşciğim :beer: umarım ilerde profesyonel dünya şampiyonası vs ;p gibi yerlerde "Ahmetcan Arslan" vs. ... ismini duyucaz :) işte o zaman gururlanıcam bu adamla aynı ortamda bulunduk oradaki en iyi 2-3 arkadaşımdandı diyicem :) :popcorn:

Windy

XanJouLo demiş ki:
heh ahmetcan guildde derdin antremana gidiyorum,
-ne antremanı
-boks
dikkate almaz geçerdim :) ama gerçekten pişmanım :P

Başarılarının devamını diliyorum kardeşciğim :beer: umarım ilerde profesyonel dünya şampiyonası vs ;p gibi yerlerde "Ahmetcan Arslan" vs. ... ismini duyucaz :) işte o zaman gururlanıcam bu adamla aynı ortamda bulunduk oradaki en iyi 2-3 arkadaşımdandı diyicem :) :popcorn:
canımsın sinan :P benimde tek isteğim o :muck:

@WildKing-MelancholiC

teşekkürler

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hemn sporcu hem öğrenci hemde sosyal bir insan tutki ben bile Global Moderator yapıp her yetkiyi vermişim kendisinden 24 saate çok şey sıkıştırabilmeyi başarmış yegane insanlardansın canımcım bu çizgini hiç bozma aynı dengede götürmen dileğiyle mucX.

Tebrikler bro. Sıradanlığın ötesindesin yalnız bunu bilmen gerekir sadece adamı yendiğin için değil izleyen herkes bunu farkediyor zaten. Umduğun yerlere gelmeni dilerim ben basketbol yolunda tıkandım umarım sen burda tıkanmazsın :muck:

Başarıların devamını dilerim. Bende box ile başladım. Sağolsunlar bana emek veren bütün arkadaşlarım ve antranörlerim sayesinde şu anda bir kickbox dövüşçüsüyüm. Daha yolun başında sayılırsın. Bende çok ilerdeyim denemez ama yarısındayım. :D Umarım arkadaşlarımızın dediği gibi televizyonlarda " WindTalker vs ......... " yazılarını görürüz. Kim bilir belki birgün karşılıklı dövüşürüz.. :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xXKOBRAXx demiş ki:
Helal olsun walla ama adamın yanında cüce gibi durmuşsun :D
ama adamı fena pert ediyor eheheee surata 3-5 tane yedinmi hiç şansın yok işte boy kilo falan hepsi hikaye görerek vuracaksın baksana bizimkine adam nasıl saldırıyor pire gibi arada 2-3 tane yedi ama halen açık arıyor bir saldırdı yıktı zati :beer: :starving:

Yukarı Alt