Server
Flora
Takımı
Galatasaray
My Old Char / Legendary is Extra 64+7

bu oyunu büyük oynarım her action ı da yaşar hissederim
üzerime adam varsa çıksın göreyim ihihihiii sırada 64+9 veya 64 sos kaldı Cool

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sus hacim susss icim titriyor yahuu acil acilmali pacific acilll Crying or Very sad

Cold Glavie mi Kullanısoun ..Fire Daha ii deilmi yaw .Çelişkiye düştüm şimdi.. :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cLeF demiş ki:
Cold Glavie mi Kullanısoun ..Fire Daha ii deilmi yaw .Çelişkiye düştüm şimdi.. :mrgreen:
öncelikle hoşgeldin diyorum.

cold glavie olayına gelince tarz meselesi ben stun ve freeze severim rakibin hele ki en kral nuker ın hiç şansı kalmıyor bu yuzden asla başka bir char açmam Wink

lvl 20-30-40-50-60 da hangi adam reduce yapacak cold u oyunun en guzel oldugu zamanlarda yenilmez hiç olmadı ölmez bir charın oluyor bence Cool

Hosbulduk Öncelikle.

Cold mantikli ama Fire daha Fazla Dmg Vurmasiyla Cok hoşuma gidio..Bide 80 sınırı Falan cıktı .Kimse Cold dan Etkilenmi .LVL 80 Cold Blade arkadaşim Sırf bu nedenle Fire a döndün ama Gerçekten Tarz meselesi..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cLeF demiş ki:
Hosbulduk Öncelikle.

Cold mantikli ama Fire daha Fazla Dmg Vurmasiyla Cok hoşuma gidio..Bide 80 sınırı Falan cıktı .Kimse Cold dan Etkilenmi .LVL 80 Cold Blade arkadaşim Sırf bu nedenle Fire a döndün ama Gerçekten Tarz meselesi..
koca oasis de 1 yıl oynadım karşıma biri de dikilmedi full reduce yapan Wink

grant_name i doğrumu anladım ben dh de gördüm konuyu ama vardır mantıklı bi açıqlaman umarıM Mad Evil or Very Mad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
eheuheueh çok güzel açıklama hacım rep diyorum :lol:

benim grant name de Godless dı...God Lets Education for Studying Slowly

ayrıca kimsenin kimseye açıklama yapma mecburiyeti yoktur,kim ne isterse onu yapar,bunu bilesiniz...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Cool

hacım bu arada grup avatarı kullanıyorsun kendi avatarını çak istersen Exclamation

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wahhh o ne öle bee penguen yeni gördüm...rezil ediyosun bizi aleme hacım :lolmuch:

resımler güzelde hp az gibime geldı yav bende pasıfıctekı charın resımlerını topluyom lvl2 den 80 e koyarım sıteye :lol:

TY char ın hp az deil mİ ?

laf olsun torba dolsun pardon post olsun oalcaktı o :lolmuch:

pfffffff

Aileden
ben bi el atayım bence^^
str int kavramları vardır str cilerin canları fazla olur intcilerin de manaları ama intiler çok damage vurur ve kolay kasar str cilerde az damage vurur ve doğal olarak zor kasarlar
şimdi:
Bladeciyi örnek verirsek,
bir bladecinin defansı çok iyidir bide canı vardır ama bladeci küçük küçük kestiği için iyi silahlara ve iyi bir forceye sahip olası gerekir en iyi can yakan force el yakması da fire bladeciye fire tavsiyem

glaviecilerin ise hiçbir koruması yoktur kendisini savunacak block koyacak herhangi bir kalkanı vs. olmadığı için ve glavienin phy sinin blladeninkinden fazla olduğu için glaviecinin de karşısındaki rakibini (MvP,PvP) dondurması stun koyması felan gerekli o yüzden de glavieci de cold kullanmalı ben fire kullanıyorum o ayrı^^

Bowcular ve intciler için bi yorumum yok.

Yukarı Alt