Avasin

Bro param olsaydı bir tanesini satın alırdım. Marsta SeYiToNBaSi ile birlikte oynamak için. Gerçi bir bakarsın ansızın iletişime geçtim seninle :P

Mopneet

Tebrik ederim.
Bu karakterlerin hepsine, bugüne kadar, toplam da ne kadar para harcandığı belli mi? belliyse öğrenebilir miyim acaba? =p

Mopneet demiş ki:
Tebrik ederim.
Bu karakterlerin hepsine, bugüne kadar, toplam da ne kadar para harcandığı belli mi? belliyse öğrenebilir miyim acaba? =p
tabiki açıklayım hemen ^^

BixiaYuanjin başlarken 100TL harcamıştım
Jurojin = 60 TL

ilk önce bu 2 charı 110 yaptım gerçi birisi 109 daha önemi yok ^^
ikisinin elinde egy +10 staff var

diğer 6 tanesine hiç birşey harcamadım silk dahi yüklemedim onlara sadece aylık 5€ o'da bot parası ^^
ps: banlanmasınlar diye bugün yarın 50şer silk yükleyeceğim onlara ^^
onlarında hepsinin elinde nova var bard charlar hariç ^^

cebimden çıkan para toplasan 200-250 TL filandır yanılmıyorsam 4-5 ayda oyundaki tüm silk gereksinimlerimi oyun goldu ile sağlıyorum hepsi bu kadar ^^ sanırım açıklayıcı olmuştur.

Avasin

AlchemyMaker demiş ki:
Avasin demiş ki:
Bro param olsaydı bir tanesini satın alırdım. Marsta SeYiToNBaSi ile birlikte oynamak için. Gerçi bir bakarsın ansızın iletişime geçtim seninle :P
Okan dı galiba ismi dimi ? :D alchemymaker'da iken ben iyi anlaşırdık onla +10 2h filan satmıştım :P
Evt. + manyağı okan :) nova 2h falan aldı 9 yaptı patlattı bişiler yaptı. Diyo seni kesmek istiyom. Ondan dolayı bu aralar bende marsta wizz tarzı bişiler arıyom :D

Avasin demiş ki:
AlchemyMaker demiş ki:
Avasin demiş ki:
Okan dı galiba ismi dimi ? :D alchemymaker'da iken ben iyi anlaşırdık onla +10 2h filan satmıştım :P
Evt. + manyağı okan :) nova 2h falan aldı 9 yaptı patlattı bişiler yaptı. Diyo seni kesmek istiyom. Ondan dolayı bu aralar bende marsta wizz tarzı bişiler arıyom :D
mars iyidir güzeldirde herkeste egy +10 oldu yaw nasıl bir servera gelmişm ben böyle :mrgreen:

GNR demiş ki:
Tebrikler dev kadro mukemmel bir iş bana kalırsa Tek eksikligin hic chin charının olmaması Chinese Rulez :8):
chinese charlara karşı bir antipatim var bro :lol:

aslında 1 tane aklımda chinese yapılandırması var dual weapon blade - glavie biggrint1
bakalım ilerde ne olur bilemeyiz ^^

Yukarı Alt