Server
Assos
Takımı
Besiktas
Naydaaa bu mesajı yanlış topice yazmışız yaw şimdi bakınca gördüm de farkettim, sorry :P :oops:

WeAre

Buralıyım
Xanthos demiş ki:

Yorucu bir evliliğiniz olacak​
Evliliğiniz yorucu olacak, çünkü onu korumak için çok fazla çaba sarf edeceksiniz. Her şeyi kontrol altında tutmaya çalışıyorsunuz. İlerde, evliliğinizde, eşinizle ve ailenin geriye kalanıyla ilişkileriniz de bu kontrol ihtiyacının ya da saplantısının zorlamalarıyla yorulacak. Onlarla aranızdaki bağları güçlendirmek için atacağınız ama buram buram denetim ve güvensizlik kokan her adım onları zayıflatacak. Bir gün sizden vazgeçebilecekleri ihtimaline oynadığınız sürece onları ve kendinizi kontrol altında tutmaktan alıkoyamayacaksınız kendinizi. Evliliğe verdiğiniz hayati önem sizi yoracak. Onu bu kadar önemsemeyi boş verip, vaat ettiği birlikteliği ve duyguları beslemeyi, insanların kolayca sizden vazgeçebilecekleri korkusunu bir yana bıraktığınızda siz de huzura ereceksiniz evliliğiniz de…
+1

Mike Shinoda demiş ki:

Kusursuz bir mutluluğunuz olacak
Evliliğiniz değilse bile mutluluğunuz kusursuz olacak. Bu sonuca şaşırdınız, çünkü evliliğin sizin için o kadar da merkezi önemde olmadığını söyleyen şıklar işaretlediniz. Tam da bu yüzden mutluluğunuz kusursuz olacak zaten. Evliliği hayatınızın merkezine koymayacağınız için onun, yani kurumsal sevginin yaratabileceği problemler hayatınızı alt üst edemeyecek. İçsel bütünlüğünüzü tehlikeye atmadığınız için, gerektiğinde evliliğinizi de krizlerden rahatlıkla kurtarabileceksiniz. Kendinizi sevme biçiminizdeki sağlık, eşinizin ve evlilikle hayatınıza girecek diğer insanların sizi sevmekten asla bıkmamalarını sağlayacak. Her evlilikte görülebilecek kusurlar, mutluluğunuza asla gölge düşürmeyecek…​
bana da böyle dedi :)

Journalist

Aileden

En az iki evlilik yapmanız gerekecek

Evliliğe mutluluktan daha fazla önem veriyorsunuz. Bu kadim kurumla ilgili tasavvurlarınız, hayalleriniz pek gerçeklerle örtüşmüyor. Toz pembe düşlerle, kötü ihtimaller zihninizde çatışma halinde. Bu yüzden küçük bir staj görmeniz gerekiyor. Ya uzun süreli bir ilişki ya da kısa süreli bir evlilikle evliliğe hak ettiğinden fazla değer vermemeyi öğrenmeniz, onu diğer birliktelik biçimlerinden farkları ve benzerlikleriyle ama olduğu gibi kabullenmeniz gerekiyor. İlk evlilik ya da uzun birliktelik acemiliklerinizi bertaraf etmenizi sağlayacak. Bu sayede uzun soluklu, mutlu bir evlilik yapabilecek enerjiyi kendinizde bulacaksınız. Öğrenme süreci biraz acılı ve yorucu olabilir. Ama zaten bilgi de böyle bir şeydir. Tabii alternatifsiz değilsiniz. Evlilikle ilgili düşüncelerinizi gerçekçi temellere oturtmayı başarabilirseniz, böylesi bir tecrübeye hiç ihtiyaç duymayabilirsiniz de…

Takımı
Galatasaray

En az iki evlilik yapmanız gerekecek

Evliliğe mutluluktan daha fazla önem veriyorsunuz. Bu kadim kurumla ilgili tasavvurlarınız, hayalleriniz pek gerçeklerle örtüşmüyor. Toz pembe düşlerle, kötü ihtimaller zihninizde çatışma halinde. Bu yüzden küçük bir staj görmeniz gerekiyor. Ya uzun süreli bir ilişki ya da kısa süreli bir evlilikle evliliğe hak ettiğinden fazla değer vermemeyi öğrenmeniz, onu diğer birliktelik biçimlerinden farkları ve benzerlikleriyle ama olduğu gibi kabullenmeniz gerekiyor. İlk evlilik ya da uzun birliktelik acemiliklerinizi bertaraf etmenizi sağlayacak. Bu sayede uzun soluklu, mutlu bir evlilik yapabilecek enerjiyi kendinizde bulacaksınız. Öğrenme süreci biraz acılı ve yorucu olabilir. Ama zaten bilgi de böyle bir şeydir. Tabii alternatifsiz değilsiniz. Evlilikle ilgili düşüncelerinizi gerçekçi temellere oturtmayı başarabilirseniz, böylesi bir tecrübeye hiç ihtiyaç duymayabilirsiniz de…

ne yani çocuk yapmanın staj'ını mı görecem ? lol

Yukarı Alt