alitoputut demiş ki:
Metal Milita Yaptıgın Yorumlar İçin Teşekkürler Ki Zaten İşin İçinde Olan Birisi Olarak Bizlerden Daha İyi Bilmektesin :o
Ayrıca Burda Normal 1 Gün Kafede 1 Saat Kadar Kafe Sahibi Müşteri Diyalogları İzleseniz Eve Gülerek Gelirsiniz Ve Duruma Üzülürsünüz. :santa:

Ben StarkDrache (:
Garip Bi Sebepten Dolayı Uyarı Almış Bulunmaktayım. Ama Haklı Olduğuma İnandıgım İçin Rahatım.
Haklı olduğuna inanıp vicdanın rahatsa problem yok. Ayrıca yönetimin verdiği karara saygı duyup eleştirmediğin için teşekkür ederim.

MetalMilitia demiş ki:
alitoputut demiş ki:
Metal Milita Yaptıgın Yorumlar İçin Teşekkürler Ki Zaten İşin İçinde Olan Birisi Olarak Bizlerden Daha İyi Bilmektesin :o
Ayrıca Burda Normal 1 Gün Kafede 1 Saat Kadar Kafe Sahibi Müşteri Diyalogları İzleseniz Eve Gülerek Gelirsiniz Ve Duruma Üzülürsünüz. :santa:

Ben StarkDrache (:
Garip Bi Sebepten Dolayı Uyarı Almış Bulunmaktayım. Ama Haklı Olduğuma İnandıgım İçin Rahatım.
Haklı olduğuna inanıp vicdanın rahatsa problem yok. Ayrıca yönetimin verdiği karara saygı duyup eleştirmediğin için teşekkür ederim.
Vicdanım Rahat Olmakla Beraber Olan Birkaç Problemide Pm'lerle Gerekli Yerlere Bildirmekteyim. Ama Bilen Bilirki Buradan Yönetimi Taşlayıp Anti Yönetim Bir Grup Oluşturmak Yada Herkesin Ortasında Yönetimi Küçük Düşürüp İtibarını Zedeleyeci Şeyler Yapmam Tabiki.

Takımı
Besiktas
Müşteri : Merhaba. Ben Aysu. Bilgisayarımdan çıktı alamıyorum. Her deneyişimde "yazıcı bulunamıyor" diye bir ikaz yazısı çıkıyor. Yazıcıyı kaldırdım ekranın önüne koydum, hâlâ "yazıcı bulunamıyor" diyor.

koptum buna :D

Yukarı Alt