musser demiş ki:
bakın kanıt yok bişe yok ismimin saçma sapan adamlarca kirletilmesini istemiorum affedersin ama salakın biri geliyor şu adam çarımı çaldı dio öbürkülerde ona inanıp bana çamur atıyor KABULLENEMEM!!! o zaman bende msn açayım adamları kazıklayım msn de kazıkladığım adamlara exl şu isimli üyeyim diyeyim.Olur mu lütfen az mantıklı olun !!!
sen nasıl bir adamsın ? Bi de konuşuyosun burada.. Oyunda guilddekiler biliyor senin ne ... olduğunu.. Sadece sana ALLAH'ından bul diyorum.. Kardeşim 1 gramcık Allah korkun varsa şurda itiraf et ben yaptım diye.. İstemiyorum charımıda geri. Mesaj pencereside burda:

rev0LteN

Mesaj başlığı: Re: SunWorld Sro 77 Lw Bow Chara sjSroda 81+ char arıyorum
Klasör: Gönderilen mesajlar
mailto:[email protected] ekle konuşalım...
Gönder: 11 Tem 2009 22:37
Mesajı görüntüle
musser
Klasör: Gelen kutusu
msn ver konuşalım..
Gönder: 11 Tem 2009 22:36
Mesajı görüntüle
Alıntı ile cevapla Mesaja cevap ver
rev0LteN
Konu: SunWorld Sro 77 Lw Bow Chara sjSroda 81+ char arıyorum

musser yazdı:
kardeşim ben alabilirim hybırd çar verebilirim sana sjsroda 90 lv
Char 79 lw oldu PWsini değiştirdim pengueni gitti ama :( 5M parasi var itemleri yerinde...

Skiller : 77 Bow 52 Light 65 Fire 57 Force -- 81 - 90 ARASI FF yapacaktım satmasaydım charı şuan kimse bilmiyor güveniyorsan takas edebiliriz.

2. kanıt :

- Resim Silinmiş.

Bunlardan sonra hala ben yapmadım diyosan msn nickinde By MuSSeR yazıyor :

- Resim Silinmiş.

Şimdide ben yapmadım dersen YUH SANA ! Bu kişiyi banlarsanız çok mutlu olacağım.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
rev0LteN demiş ki:
musser demiş ki:
bakın kanıt yok bişe yok ismimin saçma sapan adamlarca kirletilmesini istemiorum affedersin ama salakın biri geliyor şu adam çarımı çaldı dio öbürkülerde ona inanıp bana çamur atıyor KABULLENEMEM!!! o zaman bende msn açayım adamları kazıklayım msn de kazıkladığım adamlara exl şu isimli üyeyim diyeyim.Olur mu lütfen az mantıklı olun !!!
sen nasıl bir adamsın ? Bi de konuşuyosun burada.. Oyunda guilddekiler biliyor senin ne ... olduğunu.. Sadece sana ALLAH'ından bul diyorum.. Kardeşim 1 gramcık Allah korkun varsa şurda itiraf et ben yaptım diye.. İstemiyorum charımıda geri. Mesaj pencereside burda:

rev0LteN

mailto:[email protected] ekle konuşalım...
Gönder: 11 Tem 2009 22:37
Mesajı görüntüle
musser
Klasör: Gelen kutusu
msn ver konuşalım..
Gönder: 11 Tem 2009 22:36
Mesajı görüntüle
Alıntı ile cevapla Mesaja cevap ver
rev0LteN
Konu: SunWorld Sro 77 Lw Bow Chara sjSroda 81+ char arıyorum

musser yazdı:
kardeşim ben alabilirim hybırd çar verebilirim sana sjsroda 90 lv
Char 79 lw oldu PWsini değiştirdim pengueni gitti ama :( 5M parasi var itemleri yerinde...

Skiller : 77 Bow 52 Light 65 Fire 57 Force -- 81 - 90 ARASI FF yapacaktım satmasaydım charı şuan kimse bilmiyor güveniyorsan takas edebiliriz.

2. kanıt :

- Resim Silinmiş.

Bunlardan sonra hala ben yapmadım diyosan msn nickinde By MuSSeR yazıyor :

- Resim Silinmiş.

Şimdide ben yapmadım dersen YUH SANA ! Bu kişiyi banlarsanız çok mutlu olacağım.

bakın arkadaş kendi eliyle yazmış tama doru sölüyor çarını çalmışlar orda sorun yok ama bende adımı msn de revolten koyarım sonra o isimle çar çalarım olur mu .Lütfen mantıklı düşünün bu konuda benim le hala niye tartışıyosun anlamadım...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
boşverin giden gitmiş oyun için birbirinizi kırmaya gerek yok.Herkesin ßirgün aklına bile gelemeyeceği insanlara işi düşer...Zaten oyun kapalı :D ama geçmiş olsun dostum bilmiyorum ama her kim yapmışsa yazıklar olsun ayıp...

Yukarı Alt