Xperyon

Bilgiliyim
Kayıt
27 Temmuz 2011
Mesajlar
2.547
Beğeniler
0
Şehir
TürkTelekomArena

Galatasaray Yönetimi, Fernando Muslera için menajer Walter Sabatini tarafından getirilen teklifleri hiç düşünmeden geri çevirdi.

Transfer çalışmalarına son sürat devam eden Galatasaray diğer bir yandan da yıldız isimlerini kadroda tutabilmek için büyük çaba harcıyor.
Kısa bir süre önce Selçuk İnan için menajer Batur Altıparmak tarafından masanın üstüne konan teklifi geri çeviren Galatasaray, bu kez de Uruguaylı kaleci Fernando Muslera için 'hiçbir görüşmeye' açık olmadığını kaydetti.
Kısa bir süre önce İtalyan ve İngiliz kulüplerinden bazı teklifler aldıklarını doğrulayan sarı-kırmızılı yöneticiler, Muslera'nın satılmasının mümkün olmadığını ve gelen teklifleri tereddüt etmeden geri çevirdiklerini dile getirdi.
Fernando Muslera'nın menajeri Walter Sabatini tarafından iletilen transfer tekliflerini ciddiye almayan Galatasaray Yönetimi, Uruguaylı kaleci için hangi İtalyan ve İngiliz kulüpleri tarafından teklif geldiği konusunda ise bilgi vermedi.
Galatasaray Transfer Komitesi'ne yakın kaynaklar, Muslera için AC Milan'ın bir süredir nabız yokladığını ancak bu durumun teklif aşamasına gelmediği yönünde görüş bildirmesi kafalardaki soru işaretlerini arttırdı.
Menajer Walter Sabatini'nin "Muslera'yı istiyorlar" şeklinde bir teklifle Galatasaray Yönetimi'nin kapısını çalması, "Menajer, Uruguaylı kalecinin 2 milyon euroluk yıllık kazancına zam yapılması için uğraşıyor" şeklinde de yorumlandı.
Fernando Muslera'nın satılmasını kesinlikle düşünmediklerini ifade eden Galatasaray Başkanı Ünal Aysal da kısa bir süre önce yaptığı açıklamada, 25 milyon eurodan fazla bir teklif gelmediği takdirde Uruguaylı file bekçisini kesinlikle satmayı düşünmediklerini dile getirmişti.

Kaynak:Sporx
 
Yukarı Alt