MURO filmine bu akşam saat 22:45 seyansına bilet bulabildim. Aslında Cumartesi gidicektimde dedim ilk günün tadı başka olur, gelelim film hakkında ki yorum ve düşüncelerime.

Filmden beklediğim haz ve zevkin sadece %30'unu alabildim. Tahminimden çok kötüydü. Sadece fragmanını izlemek yeterli diye düşünüyorum. Komedi filmi sayılmaz pek ki 2 saatlik filmde toplasan 10dk ya güldüm ya gülmedim. Duygusallık desen oda yok. Zaten cinema çıkışında da bazı kişilerin yorumlarıda negatif yöndeydi. Beyenilmediği aşikardı.

Ha yine sizi yanıltmak istemem, filme bir gidin gezin görün izleyin. Belki beyenirsiniz. Çok berbat bir yapım olduğunuda söylemiyorum...

Kısacası A.R.O.G'dan sonra iyi gitmedi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Titus Pullo demiş ki:
MURO filmine bu akşam saat 22:45 seyansına bilet bulabildim. Aslında Cumartesi gidicektimde dedim ilk günün tadı başka olur, gelelim film hakkında ki yorum ve düşüncelerime.

Filmden beklediğim haz ve zevkin sadece %30'unu alabildim. Tahminimden çok kötüydü. Sadece fragmanını izlemek yeterli diye düşünüyorum. Komedi filmi sayılmaz pek ki 2 saatlik filmde toplasan 10dk ya güldüm ya gülmedim. Duygusallık desen oda yok. Zaten cinema çıkışında da bazı kişilerin yorumlarıda negatif yöndeydi. Beyenilmediği aşikardı.

Ha yine sizi yanıltmak istemem, filme bir gidin gezin görün izleyin. Belki beyenirsiniz. Çok berbat bir yapım olduğunuda söylemiyorum...

Kısacası A.R.O.G'dan sonra iyi gitmedi.

git bakalım hacım harbiden izlemeye değer mi yoksa benim hiç gidesim yok bu filme belki bende giderim, sen beğenirsen tabi !

Gerek yok gitmenize meraklılar gitsin filmin sonuda çok kötü bitiyor oyuncak tabancıları felan :twisted:

ps:Muro'dan çok Çeto'ya güldüm :mrgreen:

gidip görün derim.en kötü ihtimal 1-2 sahneye gülersiniz.kurtlar vadisi dizisini izleyenler için çok da yeni şeyler yok.aynı geyiklerin sıkma ihtimali var.ne diyeyim en azından bir göz banyosuna 10 Ytl veririm diyorsanız koşarak gidin derim :P

Muro iyi adamadır. Ya bir ben gidemedim. Sinema ne var bilmem sinema yüzü görmedim. 8) Televizyonlarda uzaktan gördüm. :D

ps= Buda benim farkım. 8) :D

Yukarı Alt