1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Münevver satanist kurbanı mı?


 1. Lampard_08

  Lampard_08 rank8

  Kayıt:
  4 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.177
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  >>> ÖSS <<< ZEDEEEE :@:@
  Otopsi raporunda farklı doku örneklerinin çıkması üzerine savcılık yeni talimat verdi....

  - Resim Silinmiş.

  Başı kesilerek öldürülen Münevver Karabulut’un otopsi raporunda farklı doku örneklerinin çıkması üzerine savcılık, Cem Garipoğlu’nun dört arkadaşının ardından genç kızın ailesi ile yakın çevresinden de kan örnekleri alınmasına karar verdi.

  Uzmanlar, cesetteki doku ve tükürük kalıntılarının, cinayeti birden fazla kişinin işlediği anlamına gelemeyeceğini, bu kalıntıların, genç kızın ölmeden önce tokalaştığı ya da görüştüğü insanlara da ait olabileceğini belirtmişti. Garipoğlu’nun dün de iki arkadaşının daha ifadelerine başvuruldu ve katil zanlısının gidebileceği yerlere ilişkin bilgiler alındı.

  Para trafiğine inceleme

  Cem Garipoğlu’nun ailesi ve yakınlarının yurt dışındaki para trafiğini incelemeye aldı. Soruşturmayı yürüten savcılıktan gerekli izin alan polis kırmızı bülten çıkarılan ülkelerde, yapılan banka işlemlerini mercek alıtna aldı. Böylece şimdiye kadar teknik takip altında tutulan Garipoğlu ailesinin para trafiği de izleniyor. Garipoğlu ailesi ve yakınlarının yurtdışına aktardıkları para, alıcıların kimliği, mesleği ve parayı alma sebebi tespit edilecek. Alıcıların, firardaki Cem Garipoğlu’yla bağlantısı olup olmadığı araştırılacak. Polis, paranın izini sürerek katil zanlısına ulaşmaya çalışacak.

  Delilleri bize de verin

  Cem Garipoğlu’nun babası Mehmet Nida Garipoğlu’nun avukatları, dosyadaki gizlilik kararının kaldırılmasını ve dosyadaki delillerin kendilerine verilmelerini istediler.

  Babanın iddiası: Satanist ayinde öldürdüler

  Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut ve Avukatı Altan Altınyurt dün soruşturmayı yürüten savcı görüştükten sonra kızının satanist ayinde öldürüldüğünü öne sürdü. “3-5 kişi bir araya gelip, kızımla körebe oynadılar” diyen Karabulut adliye çıkışı şunları söyledi: “İlk olasılık gözleri kapalı olarak önüne gelen bıçak darbesi ile öldürmeye çalıştı. İkinci bir olasılık ise kızım ailenin çok önemli bir sırrını öğrendi. Ya arkadaşlar arasında kızımı yok ettiler, ya da aile yok etti. Ya kızım sırlarını öğrendi, ya da ayin yapıldı. Arkadaşları toplandı satanist cinayetlerindeki gibi kızıma işkence uygulayarak öldürdüler. Umutlarım var. Çember her geçen gün daralıyor. Çemberin daralması bize sevinç kaynağı. Türk yargısı bunu çözecektir.”
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. Continuum

  Continuum  

  Kayıt:
  11 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.500
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Evren
  Bana babanin iddasi biraz saçma geldi. :?Satanist ayi ile ne alakasi var ki :?Körebe oynadilar ve öldürdüler. :lol: