BeBeT0 demiş ki:
biraz işim var birazdan resimli anlatım yapıcam
siteye girilmeden nasıl anlatacaksın..kendinle çelişkiye düşme..yoksa yok varsa var bukadar basit....kendini zorlamanın anlamı yok.. extraokk

bide email e geçerli dese site anilcaz çalışıp çalışmadığını. yinede saol çalışma için

sadece eskiden kayıtlı mail adreslerine gönderilir şifreler . Önceden merak edipte üye olduysanız üye olduğunuz mail adresini yazın gelsin şifre.. Kayıtlı olmayan mailler Valid ID hatası alır..

acc aldım ama acc yi qiriyorum yinede yanlış dio Evil or Very Mad acaba onlardamı sorun?

ben artık bole seylere inanmama kararı aldım site illegal gibi bişsey bugun olmasa 1-2 ay sona elden gıder car bu benim düşncem gerisi size kalmıs

sana suc atmıyorum ama site illegel siteye benziyor bu işlerden para kazanan cok kişi var ve bunu da bizden saglıyorlar sana bir ornek verim bizim serverda bir alman vardı Natureone die bi sro sitesi kurdu ve siteye uye olan herkesin carı 3-4 ay sonra nasıl olduysa bom bos seklinde cıktı ve ozellikle turklerin carları pk olmustu ve aklıma da o geldi o yuzden dedim kardes sakın üstüne alınma tmm mı kardes üzdüysem seni kusra bakma olmus seyleri soyledim sadece

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
kerem751 demiş ki:
sana suc atmıyorum ama site illegel siteye benziyor bu işlerden para kazanan cok kişi var ve bunu da bizden saglıyorlar sana bir ornek verim bizim serverda bir alman vardı Natureone die bi sro sitesi kurdu ve siteye uye olan herkesin carı 3-4 ay sonra nasıl olduysa bom bos seklinde cıktı ve ozellikle turklerin carları pk olmustu ve aklıma da o geldi o yuzden dedim kardes sakın üstüne alınma tmm mı kardes üzdüysem seni kusra bakma olmus seyleri soyledim sadece
üzülmedim ama sorununu dile geitmen güel bişi ben sadece sormustum iyi forumlar

Yukarı Alt