BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
Yeni Sro Modifier Edit By BeBeT0 + MultiClient
programı kullanabilmeniz için öncelikle Acc almanız Gerekmektedir işte Burdan : http://u-mod.eu/
Arkadaşlar program calısır durumda fakat calısması için yeni bir ıd ve pw almak gerekli yukarda verdigim siteden yeni bir ıd ve pw alabilirsiniz
Ayrıca Ekbir Özellik İle Premium Etkisi Oyuna Tek Tık Girme
yorum yapın lütfen
Not:MulitiClient Sadece Orjinal Clientlerde Çalısmaktadır.
-Resim Silinmiş.
İndirmek İçin Resme Tıklayın
Rar Şifresi :www.extraloob.com
Tarama Sonucu(Güncellendi)
-Resim Silinmiş.
adresine giriyorsunuz sol menüden register diyorsunuz sizden mail adresi istiyor mail adresinizi giriyorsunuz mail adresinize bir kullanıcı adı ve şifre gönderiyor...O kullanıcı adı ve şifreyi bir yere not edin çünkü programımız o kullanıcı adı ve şifreyle çalışacak...

Yukarıdaki linkten programı indiriyoruz...Rardan çıkarıyoruz ve silkroadın bulunduğu klasörün içine atıyoruz...

İstersek programı ordan yani silkroad klasörünün içinden çalıştırabilirsiniz istersenizde masaüstüne kısayol çıkar diyerek masaüstündeki kısayoldan hangisi kolayınıza geliyorsa onu yapın...

programımızı çalıştırıyoruz kullanıcı adı ve şifre isteyecek daha önceden almış olduğumuz kullanıcı adımız ve şifremizi giriyoruz ve program açılıyor

şimdi programı ilk açtığımızda karşımıza şöyle bir pencere geliyor

-Resim Silinmiş.
burada benim işaretlediğim yerleri işaretleyin sizde...işaretlemeleri yaptıktan sonra eğer oyunu botsuz açacaksanız direk olarak Apply to new Process e tıklayın oyun açılmaya başlayacak oyun açılırken Apply running process e tıklayın şuöyle bir pencere gelecek

eğer oyunu bot ile açacaksanız normal bottan başlatıyorsunuz oyunu hani oyun açılırken ekranın ortasına silkroad logosu geliyorya o anda Apply to running process'e tıklayacaksınız updateye basacaksınız ve gelen silkroad seçneğinin üstüne çift tıklayacaksınız hepsi bu kadar basit...

Denenmiştir Ve Çalısıyor
Yorumlarınızı Bekliyorum
Not:MulitiClient Sadece Orjinal Clientlerde Çalısmaktadır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
anLamiyorum bunu
viewtopic.php?f=53&t=20789&hilit=&start=0
hala caLisiyor
BeBeto arkndan konusmakdan iidir yüzüne söyLiyim dedim...
seni hic sevmiyorum ... hep benim aksime is yapiyorsun buna bir son versen Wink
hem miLLetti siLk aLmaya gaza getirme ... senin sandigin gibi moedem restart atinca Provider IP degismez ... diyim dedim arkanDan konusmak istemedim Wink

BeBeT0

Bilgiliyim
LibLibi demiş ki:
anLamiyorum bunu
viewtopic.php?f=53&t=20789&hilit=&start=0
hala caLisiyor
BeBeto arkndan konusmakdan iidir yüzüne söyLiyim dedim...
seni hic sevmiyorum ... hep benim aksime is yapiyorsun buna bir son versen Wink
hem miLLetti siLk aLmaya gaza getirme ... senin sandigin gibi moedem restart atinca Provider IP degismez ... diyim dedim arkanDan konusmak istemedim Wink
beni sevmeye bilirsin o senin düşüncen senin düşüncene karısamam ben kimseyi silk almak için gaza getirmiyorum . ayrıca bu modifier 1.29 la calısıyor extra cliente gerek duymadan.

İyi Forumlar İyi Çalısmalar

kardeş bu ne işe yarıyor acaba bilmiyorumda eskıyız ama daha yenı yenı mesaj atmaya basladık :lol: Question

yorumsuz...
kimseyi getirmiyosun sen gaza beLLi topicLeri takiP ediyorum bir daha görmiyeyim ...
bunu deneyin sizin ProbLeminiz ama o siteye Proxy Server kuLLanmadan girmeyen aksi taktird b*qu yersiniz .... hic biseyden haberiniz yok bak bunLAri arastirmadan yapmayin benden tavisye
ve yorumsuz

oasis bolumun de oynayan wamrı acaba beyler
BİDE nupe pach demısın o ney yaa

BeBeT0

Bilgiliyim
LibLibi demiş ki:
yorumsuz...
kimseyi getirmiyosun sen gaza beLLi topicLeri takiP ediyorum bir daha görmiyeyim ...
bunu deneyin sizin ProbLeminiz ama o siteye Proxy Server kuLLanmadan girmeyen aksi taktird b*qu yersiniz .... hic biseyden haberiniz yok bak bunLAri arastirmadan yapmayin benden tavisye
ve yorumsuz
dediklerin dogru ama bi kereliginie silk almaktan ne olcak bulsalar bile parasını öder gidersin Wink

ayrıca gaza getiyorum gibi gelmiyor bana ama bida öle şeyler yapmiyim peki

Birilerinin Kalbini Kırdıysam Özür Dilerim Ayrıca İyi Forumlar

kardeş sizde acaba softmode gibi bi program yog mu yaw lütfen kardeş burda bi bölüme girmek için tam bi saat oldu hala bakıyom oyle awal awal pls...

Bide nupe ne demek

BeBeT0

Bilgiliyim
nurialbay demiş ki:
kardeş sizde acaba softmode gibi bi program yog mu yaw lütfen kardeş burda bi bölüme girmek için tam bi saat oldu hala bakıyom oyle awal awal pls...

Bide nupe ne demek
arkadaşım nupe degil nude bu çıplaklık modudur carınızın giysilerini cıkarınca char çıplak kalır bu arada sofmode gibi bi program var

kardeş DNAA bana nubot helper ..... bişey de dewamını bılmıyom o adaha atack yapmıyo yaw bana atack yapan bi program lazım ama ... elınızde warmı :lolmuch: Question

kardeş senden son istegin buna hanı ıd PW istiyo ya bunu 2 kişi kullanabılıyomu ID PW yi acaba

bu her cliente gore calısırmı yoksa sadece 1.29 icin mi ..! Rolling Eyes Paylasım icinde saol extraokk extraokk

aNLaDıgım kadarıyla 2 Niz arasında Bir rekabet Var Ne kadar Güzel. Bundan En Cok. Extraloob 2 Char Açma - Ücretsiz Botlar - Otomatik Giriş ve Çözümleri Bu Bölümde Faydalanıyor Bu ara Rekabeti Bırakıp Konu acmadan Önce bir birinize danışıp Yakın Bir ark Ve Dost Olarak Calışsanız (Tek Güc Olmaya Calışsanız Haksızmıyım?)

Yukarı Alt