SleepWalkeR

Tanınıyorum
bendede 2. clienti açınca c10 hatası veriyo. ve daha yeni format atım sayılır, bot yüklemedim şu ana kadar.. loopbacki zaten kurmadım. yinede kontrol ettim sorun loopbacktan değil. niye c10 verir sizce??

realjam demiş ki:
bendede 2. clienti açınca c10 hatası veriyo. ve daha yeni format atım sayılır, bot yüklemedim şu ana kadar.. loopbacki zaten kurmadım. yinede kontrol ettim sorun loopbacktan değil. niye c10 verir sizce??
clent bozuk oldugu için ....

SleepWalkeR

Tanınıyorum
JasonWalker demiş ki:
realjam demiş ki:
clent bozuk oldugu için ....
client ilk mesajda verilen client. ama olmuyo işte :S

Beyler kendinize Gelin C10 hatası loopbackden dir bende çalışıyor client hatalı değil virüslü değil bozuk değil istersen SS i bile koyabilirm sırf sizin için eSafe zaten dandik bir pro ve ben sadece CLİENT i verdim Multitup u Liblibi verdi link ondandır o menzuliyeti kabul etmiyorum...

Please Execute the "Silkroad.exe." hatasının cözümü nedir ?
viewtopic.php?f=53&t=22193 burda mutlitup un kullanma kılavuzu vardır Adımları izle bi hata varsa burda vardır yada clienti atmamışındır
tmm da zaten öle be yaf kardes nası yapıcam bunu acılmıo ıste 2 cısınde ılla c 10 verıo Sad
wallahı kapalı yaf ama 2 cıde hep problem oluo cozemedım gıttı bunun baska yolu yoq mu kardes? popcorn
Bende açılıyor ve modlara bile sorabilirsin o sorun Loopback den dir yada sen multitup u açıp kullanıcı adı yazdıktan sonra image code a comfirm demeden o kutucuğu işaretliyeceksin yazı kırmızı olcak ondan sonra girebilirsin..

byler bu dosyayı bende ındırmıstım trojan cıkmıstı dıkkat edın bunda olmayabılır ama tedbırı elden bırakmayın extraokk cünkü format attım bugun bıde 2saat onla ugrastın char gıtmesın dıye napalım Mad
Benim verdiğim Cliente bir virüs yok ama LibiLibi nin verdiği multitupda var ona da mod lar sağlam diyo ben karışmıyom orasına beni ilgilendirmez...

AYRICA TEK YAPTIĞIM TBOTUN CLİENTİNİ SİZE VERMEK OLDU RESMİ SİTESİNDEN İNDİRDİM DENEDİM UPLOAD SİTESİNE UPLOAD ETTİM O KADAR

Yukarı Alt