HİÇ KİMSE M.K ATATÜRK Olamaz yanlızca onun izinden
Extraloobda hiçkimsenin nedenini bilmediği bu sorunun nedenini kendim buldum ama hala çözebilmiş değilim . Kablosuz internetlerde çift char açmıyor . Örneğin Evde iki pc var birinden girince diğerinden sro açmıyor c10 veriyor sürekli . Tek bir pc dende 2 char açılmıyor

NEDENİNİ HALA BULMUŞ DEDĞİLİM ÇÖZEMEDİM YARDIMCI OLURSANIZ SORUNU ÇÖZMÜŞ OLURUZ.

BEn 4 Char ACıyorum Wireless İle 2 Tane Açıyorum Hatada Almıyorum Senin Virüs Programı Engeliyordur

JuNioRKinG demiş ki:
2 char açmıyor nedeni bulundu nedeni kablosuz internet olması bunda ne gariplik var anlıyamadım .
Nedeni bulundu çözümü bulunamadı seninmi türkçen yetersiz yoksa benmi seni anlamıyorum.
hee anladım pardon :P ayrıca bndede kablosuz var 2 chr açıyo yakın dostumdada kablosuz var ondada çalışıyo :think:

benimkide kablosuz tek pcden 2 char açabilmeyi denemiştim hiçte hata almamıştım [512 mb ram oyuna gircek halim yok xD]

dostum alakası yok ben acıorum loader ile 3 chara kadar 4 acamam pc kasıo xD

JuNioRKinG demiş ki:
2 char açmıyor nedeni bulundu nedeni kablosuz internet olması bunda ne gariplik var anlıyamadım .
Nedeni bulundu çözümü bulunamadı seninmi türkçen yetersiz yoksa benmi seni anlamıyorum.
Arkadaşım onla alakası yok benim internetim kablosuz deil ama bendede açmıo :evil:

beyLer Benim ßiLdiqim kadari iLe usb modemde C10 hatası werio enternet qirisLi modemde istediqin kadar acaßilirsin pc kaLdırdıqı yere Kadar USB modeminizi deistirin C10 hatasından kurtuLun :wink1:

Yukarı Alt