Arkadaşlar bildiğiniz üzere yeni update ile 12dg gelecek.
Hemen sorularıma geçiyorum...
-Benim Power+7 Bow'um var buna daha fazla artı basmaya çalışmalımıyım?
-Adv Elx Weapon B almıştım (1.5bil) Satmak mı daha iyi olur yoksa basmam mı?
-Normal Elixir Weapon fiyatları düşer mi?

Lütfen bilen arkadaşlar yorum yapsınlar. Bu başlık herkesin işine yarayacaktır. :headbang:

Ural_Tulga demiş ki:
-Deneme artık
-12.grade ise satma bence
-Düşmez hatta artar.
Bilmeyen yorum yapmasın diyorum yine de yazılıyor. daral:

NiNCaSu demiş ki:
Daha çok düeşecektir.Advance b class değerleri nova silahlar işe yaramayacak çünkü herkez power peşinde kosacaktır.
Öyleyse Normal Elixir Weaponları, aldığım (11dg) immortal stoneları, luck 11 taşlarını, Adv Elx Weapon B (12dg) vb. satıyorum.

loras demiş ki:
bu 12dg ne zaman gelcek ya :D
Belli değil ki daha geliştirme aşamasında olduklarını söylemişler.

"This update may change as details are currently being developed. When updated, we'll guide you through announcements."

Bu arada çok saçma bir sisteme doğru yol alıyorlar. Birçok şeyi açıklamamışlar. Silahın bütün özellikleri socketler hariç kaybolucak. Elixir yerine artı basmak için Enhancer denilen birşey kullanılacakmış. Her deneme için silkle alınan Magic Proof Stone kullanılması gerekiyormuş yoksa başarısız olursan item kaybolucakmış. 12D stoneları nereden düşücek mesela.

Sanırım artık eski +7+9+11 bastığımız günler geride kalıcak. İtemler isimleri başka olsada sos som sun gibi 3 kategoriye ayrılacak. Çoğunlukla nova+7 ve üstü olduğu için itemler herkeste som itemler olucaktır yani yine pek bişe değişmicek :). İmmortal stone yerine daha çok satsınlar diye Magic Proof Stone getiriyorlar sanırım ama fiyatı ne kadar olucak hiçbir fikrim yok şuan.

A

Anonymous

Guest
1: power +7 bow yeterli olacaktır 12 dg sun bow olarak geri alırsın
2: adv b muhtemelen bir değeri kalmayacak bir önce satsan iyi edersin
3: normal weapon elixir fiyatları aynısı gibi devam edecektir

Takımı
Besiktas
ioriYagami demiş ki:
Bir soru da ben ekliyim nova+7 silahım var ona adv B basıp +9 yapmam 12 degree de neyi değiştirir? Artısı eksisi ne olur?
Adv basılmış item silahları 12 degree'ye geçiremiyosunuz.12Degree ye geçirmek için advanced elixir basılmamış olmalı.

ForEverTurk demiş ki:
ioriYagami demiş ki:
Bir soru da ben ekliyim nova+7 silahım var ona adv B basıp +9 yapmam 12 degree de neyi değiştirir? Artısı eksisi ne olur?
Adv basılmış item silahları 12 degree'ye geçiremiyosunuz.12Degree ye geçirmek için advanced elixir basılmamış olmalı.
Bu fikre nerden ulaştın merak ettim ???

Yukarı Alt