1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Mühendisler İtfaiyeci Olmak için Yarıştı


 1. Kobe

  Kobe rank8

  Kayıt:
  3 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.698
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Denizli Belediyesi'nin Açtığı 35 Kişilik İtfaiye Eri Sınavına Katılan 160 Üniversite Mezunu, Dayanıklılık Denemesini Geçebilmek için Ter Döktü.

  Denizli Belediyesi'nin açtığı 35 kişilik itfaiye eri sınavına katılan 160 üniversite mezunu, dayanıklılık denemesini geçebilmek için ter döktü. Toplam 485 müracaat arasından istenen şartları taşıyan 160 aday, mülakattan sonra Bahçelievler itfaiye binasında dayanıklılık testine girdi.

  Deneme sahasına kurulan parkurda yükseklik korkusu, dengede durma ve itfaiye hortumuyla hedefe su sıkma gibi bölümlerde yarışan adaylar, ekonomik kriz ve işsizlik sebebiyle itfaiye eri olmak için müracaat ettiklerini söyledi. Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu olduğunu belirten Fatma Nalan Ekemen, şansını denemek için sınavlara girdiğini söyledi. Bilgisayar programcılığı mezunu bir aday ise memur olmayı hedeflediğini belirterek, "Şu anda yapabileceğim en iyi şey memur olmak. İtfaiye ya da başka bölüm olmasının benim için önemi yok." dedi.

  Denizli Belediyesi İtfaiye Müdürü İlyas Tuncer, 19'u ön lisans ve 35'i lisans mezunu toplam 54 itfaiye eri alınacağını, sınav sonuçlarının birkaç gün içinde açıklanacağını bildirdi.
   
 2. Unforgiven

  Unforgiven rank8

  Kayıt:
  13 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.506
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  İnşallah biz de ileride böyle olmayız.
   
 3. ImmorTaLGoD

  ImmorTaLGoD olduser

  Kayıt:
  12 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  8.231
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Milletin haline bak.Bulduğum ilk fırsatta ayrılacağım ülkeden.