1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Muhammed Demir Bursaspor'da kaldı


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Muhammed Demir Bursaspor'da kaldı
  Bursaspor'un gelecek vaad eden yıldız adaylarından Muhammet Demir, kendisini ısrarla isteyen West Ham'ın yaz kampı davetine sakatlığından dolayı gidemeyerek Bursaspor'da kaldı.
  [​IMG]
  Bursaspor’un genç milli oyuncusu Muhammed Demir, İngiltere Premier Lig takımlarından West Ham'ın kendisini yaz kampına davet etmesine rağmen, sakatlığından dolayı gidemeyerek kulübünde kaldı.
  Bursaspor’un alt yapı koordinatörü Faruk Korkmaz’ın NTV Spor’dan arkadaşımız Devrim Çetin’e yaptığı özel açıklamada, Bursaspor teknik direktörü Samet Aybaba’nın kendisine izin vermesine rağmen genç oyuncunun İngiltere’ye sakatlığından dolayı gidemediğini ve Bursaspor’da kalma kararı verdiğini söyledi.

  K.EREĞLİ BELEDİYESPOR’A TEŞEKKÜRLER

  Muhammet Demir’i Bursaspor’a kazandıran Karadeniz Ereğli Belediyespor’un Alt Yapı Sorumlusu Bayram Altuntaş’a teşekkür plaketi verildi.
  Faruk Korkmaz, Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerinde Muhamet Demir ile birlikte Bayram Altuntaş'a teşekkür plaketi verdi. Korkmaz "Bayram hoca bizlerle her zaman iritibat halinde. Hiç bir karşılık beklemeksizin Bursaspor'a elinde bulunan yetenekli oyuncuları getiriyor. Bu yaz seçmelerinde de 3 tane oyuncu deneniyor. Kendisine ve Karadeniz Ereğli Belediyespor kulübüne teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

  SEÇMELERDE SIKI İNCELEME

  Korkmaz sezon içerisinde izlenen ve önerilen oyuncuların 4 gün boyunca Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerinde kamp yaptığını ve bu kamp süresince yapılan çalışmalar ile 49 genç yetenekten seçilecek 5-6 tanesinin transfer çalışmalarına başlanacağını söyledi.