Mojito

Libya lideri Kaddafi, operasyonla ilgili konuştu...

Libya lideri Kaddafi, operasyonla ilgili konuştu...

Kaddafi, Libya devlet radyosuna açıklama yaptı. Açıklamayı telefonla yaptığı belirtiliyor.

Kaddafi'nin açıklamasının satırbaşları şöyle:

Cephanelikleri açarak tüm Libya halkını silahlandırmanın zamanı geldi.

Tüm Akdeniz, Kuzey Afriak savaşı alanıdır.

İkinci Haçlı Seferidir. Libya halkı gerekenleri yapacaktır. Mücadele azmi bunu yenecektir.

Arap ve İslam dünyasına sesleniyorum. Bu kahraman halkla beraber hareket edilmesini istiyorum.

Libya halkı kendi özgürlüğünü, şerefini koruyacaktır.

ßu olayların devamı sanırım buraya gidecek gibi ama bakalım hayırlısı
III. World War

Amaç PETROL. Batı, sivilleri öldürüyolar diye hic devreye girmez zaten işlerine geliyo milletin birbirini kırması bu bahaneylede ülkeye girdiler.İnş hepsinin mezarı olur libya.

Pro

rank8
Mr Perfect demiş ki:
ßu olayların devamı sanırım buraya gidecek gibi ama bakalım hayırlısı
III. World War
Oyle degilde Irak ve Afganistan gibi olacak sonu yani dogal kaynaklari somurulen bi toprak parcasi...

Yahu bu tamamen kapitalizmin krizlerinden biri,sıradan bir politika.Para babaları ceplerini doldururken kargaşa çıkıyor.bu daima böle olmuş ve olacak,sömürü ülkelerinin kaderi bu sanayi devriminden beri..

Wax Whine demiş ki:
Dünya Savaşı Libya için çıkmaz. Libya'nın yanında hiç bir devlet yok
Libya'yı baya ülke tehtid ediyor daha dogrusu kaddafi yi bir kaç arap ülkede olaya karışırsa (ırak falan) müslimleri biçiyorlar diye bu olaya gayrimüslimlerde karışacaklar. Kuran da kıyamet alametlerinde müslümanlar kendi aralarında savaşacaklar diyorlar Türkler de arap devletleri gücsüz oldugu icin onlardan yana olmayacaklardır diye düşünüyorum gerci kim gidip libyadakilere saldırır bilmem ama sadece strateji fazla kafayıda yormamak lazım duman attırırız amaaan :D

Mr Perfect demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Libya'yı baya ülke tehtid ediyor daha dogrusu kaddafi yi bir kaç arap ülkede olaya karışırsa (ırak falan) müslimleri biçiyorlar diye bu olaya gayrimüslimlerde karışacaklar. Kuran da kıyamet alametlerinde müslümanlar kendi aralarında savaşacaklar diyorlar Türkler de arap devletleri gücsüz oldugu icin onlardan yana olmayacaklardır diye düşünüyorum gerci kim gidip libyadakilere saldırır bilmem ama sadece strateji fazla kafayıda yormamak lazım duman attırırız amaaan :D
Ona bakılırsa Osmanlı dağılma zamanında Halife cihat ilan etti ama araplar ingilterenin yanında düşmanımız oldular bianda müslüman oldukları halde.yani bunun dinle vs alakası yok.tamamen PARA konuşuyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne kadar problem ülke varsa ortadan kaldırıyorlar ırak-libya sırada kim var bakalım makara:

Mr Perfect demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Şuanda emperyalist güçlere kafa kaldırcak bi müslüman ülke yok.
O değilde ben halka acıyorum yoksa Kaddafi tükürdüğünü yalıycak yakında zaten. daral:

@TheRage
Orası aşikar araplar bizi arkamızdan vurduklarını biliyorum.

@Heisenberg
Emperyalist ülkelere kafa tutacak ülke yok mu ? hehehe
Türkiye var. Türk ölümden korkmaz bunu bilir bunu söylerim.

Mr Perfect demiş ki:
@TheRage

@Heisenberg
:) Kafa tutmak derken onu demek istememiştim ben zaten bilmiorum Türkiye'nin gücünü :sfff:
Bugün Libyayı liğme liğme doğrasalar Türkiye gene laf söylemek dışında bişey yapmaz(yapamaz demiyorum bak). Bknz:Filistin :coffee:

Pro

rank8
Mr Perfect demiş ki:
@TheRage

@Heisenberg
azicik realist ol.

Mr Perfect demiş ki:
@TheRage

@Heisenberg
Yahu şuanda milliyetçilik yapmayalım.Türk ölümden korkmazmış.şuan türkiye o emperyalistlere yaranabilmek için ne yapacağını şaşırıyor.ben de bunu bilir,bunu söylerim

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
@Mr Perfect
Türk ölümden korkmaz, haklısın lakin ne mutlu Türküm diyene demekten aciz ve lafı ne mutlu Türkiyeliyim diyene diye çeviren bir insan başta. Hem de tüm orduyu ergenekondan içeri aldılar. Söyler misin kim savaşacak? Kim bu kararı alacak?

TheRage demiş ki:
Mr Perfect demiş ki:
@TheRage

@Heisenberg
Yahu şuanda milliyetçilik yapmayalım.Türk ölümden korkmazmış.şuan türkiye o emperyalistlere yaranabilmek için ne yapacağını şaşırıyor.ben de bunu bilir,bunu söylerim
Aynen bende bunu kastetmiştim.

Hmm.
teker teker yazıcam ^^

@Heisenberg
Filistin'e gerek yok mavi marmara da zaten yeterince pot kırdılar. adamlar baştakilerin cesaretsiz oldugunu biliyor.
@Pro
Gayet gerçekçiyim
@TheRage
Tayyip efendinin dışa bağlılık aşkı yapıcak birşey yok.
@Wax Whine
Sorma kendi kendimizi yıprattık o mevzularla eekd1
Kardeşimin arkadaşı subaylık okuyor cocukla dalga geçiyorlar ergenekondomdan içeri atmasınlar senide diye.

Ulan varya İsrail Filistindeki sivilleri katlederken bişe yok ahh ahh Türkiye-Iran-Rusya-Almanya bi birleşse yanımızda olsalar bu ülkeler

Yukarı Alt