Morwena

Buralıyım
Siz 2 deneme mod burda tartışıyorsunuz yapmayın allah aşkına beyler :o

Morwena

Buralıyım
Beyler tartışma sonlansın aranızda halledin sakince güzellikle böyle konularda da tartışma çıkartıyorsunuz ya helal olsun ...
Ben editliyorum tartışmalarınızı bir daha olmasın beyler lütfen .

benim yazılım pekı iyi değildir :) sözelde daha iyiyim...msn de aklıma yazıcak şey gelmiyor ama karşıma geçerse aklını alırım :wink1:

[quot="batuknight"]
mehmet125 demiş ki:
LoRd_ demiş ki:
RollsRoyce demiş ki:
Merak ettim ya msnde sevgilin olunca ne oluyor ama çözmeye basladım dün kıza hiç selam yazmadım neden selam vermiyon dedi işim var dedim iş benden daha mı çok önemli dedi evet dedim acayip laflar söyledi yanlız sunu unutma dedim bu kalp senin için atıyor kız sulanmaya basladı :mrgreen: :twisted:
Cok kabasın yakında bırakırsa seni görürsün ben yaptım o hatayı bir kere...!
Kızlar salak yaratıklardır.İlerden bakarsın bu kız gibi sevgilim olsun 100m borcum olsun.Kızın yanına gittinmi kısa sürede soğursun hiç bi kız ayralanamıcak değildir zengin olmasın yeter.
forumda kızlarında olduğunu unutmayalım :!:[/quote]
bncede :evil:

şapşal kendini einstaine sanıyo galiba

sfr

rank8
RollsRoyce demiş ki:
Merak ettim ya msnde sevgilin olunca ne oluyor ama çözmeye basladım dün kıza hiç selam yazmadım neden selam vermiyon dedi işim var dedim iş benden daha mı çok önemli dedi evet dedim acayip laflar söyledi yanlız sunu unutma dedim bu kalp senin için atıyor kız sulanmaya basladı :mrgreen: :twisted:
:twisted: :twisted: :thumbsup:

Yukarı Alt