- Resim Silinmiş.

Bu kişi Beni Ekle di Ve kim oldugunu da tanımıyorum ve site linki gönderiyor..Tıklamadim ama zanımca..Bu site keylog virüs gibi bişiler olabilir eğer sizin de başınıza böyle bişi gelirse kesinlikle link e tıklamayın Exclamation Wink

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
_Darkness_ demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Bu kişi Beni Ekle di Ve kim oldugunu da tanımıyorum ve site linki gönderiyor..Tıklamadim ama zanımca..Bu site keylog virüs gibi bişiler olabilir eğer sizin de başınıza böyle bişi gelirse kesinlikle link e tıklamayın Exclamation Wink
Banada Göndermişler Küfürü Bastım...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bna günde 2 defa gelio nerdeyse bnm werdiim tek cevap: YA ÖYLEMİ BUNUDA ENGELLİOM O ZMN.. S..Git Ors.. diorm :mrgreen: direk kndisi silio ztn bni :lolmuch:

ala ala bizim arkadaşlarada yolluolarmış silkroadla ve bu sitle alakaları olmayan amaçları ne bunların acaba onu örenmek lazım Rolling Eyes
hani silkroad oynayan biri desek char soymak için yolluo desek oda deil benim arkadaşalr srola alakası yok

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Benide ekledi bu ben kabul eetim ama o siteye girmedim engelledimde zaten dikkatli olun beyler

o kim engelledi diye bakılan steler msn hacklemek için yapılmış zaten önce mailini yazıyorsun sonra sana şifreni soruyor şifreyi yazıncada güle güle msn diyorsun Wink

umutTR demiş ki:
bna günde 2 defa gelio nerdeyse bnm werdiim tek cevap: YA ÖYLEMİ BUNUDA ENGELLİOM O ZMN.. S..Git Ors.. diorm :mrgreen: direk kndisi silio ztn bni :lolmuch:
Kendisi Silemez Karşı Taraf Bot Çünkü :lolmuch: Razz

bunların cogu fake ^^.
ama ben bi yerden kontrol ediyorum 3 ay once bi rastgele bi adresi denemek icin riske ettim ve hala adresim duruyor ve icerdigi bilgiler dogru ^^
isteyen olursa siteyi yazarım ... tabi isterseniz ama hepsi risk dolu siteler ^^

Yukarı Alt