Arkadaşlar charımın msnsini doğru bildiğimden emin değiliyim charın msnsini unuttuysam nerden öğrenebilirim :confused1:

Charın ID ve E-mail bilgilerini unuttuysanız geri öğrenme gibi bir şansınız yok.Sanırım şu anda pw değiştirmede bug var.E-mail yanlış olsada pw değiştirilebiliyor.

Trezeguet demiş ki:
Charın ID ve E-mail bilgilerini unuttuysanız geri öğrenme gibi bir şansınız yok.Sanırım şu anda pw değiştirmede bug var.E-mail yanlış olsada pw değiştirilebiliyor.
bende pw bug var diye biliyorum,en azından bug giderilene kadar pw ni değiştirebilirsin :curtain:

mavii demiş ki:
1. charın emailini unuttum diyen arkadaşım:

charın şifresinide unuttuysan bi çözümü yok şifresini untumadıysan mailine bakabilirsin.

2.charın şifresini unutan msnini bilen arkadaşım
şifremı unuttum kısmından gizli cevabını yazarak girebilirsin. gizli cevabıda unuttuysan bir çözümü yok

Doru

P.serverlarda pw değiştirme sistemi daha değişik.Ecsroya göre şu şekilde.
Şifre değiştirmek istiyorsanız ID,Pw ve E-mail bilgilerini bilmeniz gerekiyor.Bunları site üzerinden öğrenemezsiniz.Eğer pw unuttuysanız.E-mail adresinizden GM'lere mesaj artıyorsunuz.Ve onlar size yeni bir şifre gönderiyorlar.Tabi öyle her gelen maile yanıt vermiyorlar.Charınızın üzerine hangi e-mail kayıtlı ise ondan göndermeniz gerekiyor...(Sanırım bug var şu anda.E-mail yanlış olsada şifre değişebiliyor...)

Yukarı Alt