-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ama Tabii Hayatta eLde Edemecegimiz ŞeyLer Wardır Yanlışmıyım Question Cool

BrauN demiş ki:
pc başında bukadar çok kalıp msn konuşmalarıyla tatmin edersen kendini tabi elde edemezsin,dışarda bi hayat var,kızlar, güneş,soğuk bira ve gece hayatı....bilmem anlatabildimmi Wink

asıL HayaT Dışarda Yhaw Kolunda Manita Cebinde Sigara Elinde Boşet Dolusu Bira =)))

Jigsaw

Aileden
Ne biçim bi kız laa bu asdad ilginç.. :mrgreen: Sanki 6 yaşında iki kişinin konuşması gibi bebek resimleri kızlar ondan hoşlanır falan barbi de alaymışın o da senle evcilik oynayaymış.

:mrgreen: Şahsen 3 leşim var. Milli takımdayım. Sonuncusu fena koydu ama şimdi boşta kaldım. Sonuncusunu her an öldürebilirim.

Jigsaw demiş ki:
Ne biçim bi kız laa bu asdad ilginç.. :mrgreen: Sanki 6 yaşında iki kişinin konuşması gibi bebek resimleri kızlar ondan hoşlanır falan barbi de alaymışın o da senle evcilik oynayaymış.

:mrgreen: Şahsen 3 leşim var. Milli takımdayım. Sonuncusu fena koydu ama şimdi boşta kaldım. Sonuncusunu her an öldürebilirim.
Yuhahah :mrgreen: :mrgreen:
Vurmaya gelirsen msn den söle ben götürcem yanına :lol:
Asdfadfads

Jigsaw

Aileden
sw1ss demiş ki:
Jigsaw demiş ki:

Yuhahah :mrgreen: :mrgreen:
Vurmaya gelirsen msn den söle ben götürcem yanına :lol:
Asdfadfads
Olum yanında yaşayan sensin para verem git sen vur benim üstüme at suçu kabul etmeyen toptur. :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
BrauN demiş ki:
Euheuehh Kopardın Yine Jigsaw :mrgreen:
Aslında olay çok feci ama ben nedense sakin kalabiliyorum. :mrgreen: Bazen rüyamda kafalarını çekerek kopardığımı görüyorum bazen de motorlu testereyle kesiyorum. Bi keresinde elimi vücüduna sokup kalbini çıkarmıştım. Bi kere de samuray kılıcıyla memesini kesmiştim. Neyse ne diyom ben..

Pennywise demiş ki:
BrauN demiş ki:
pc başında bukadar çok kalıp msn konuşmalarıyla tatmin edersen kendini tabi elde edemezsin,dışarda bi hayat var,kızlar, güneş,soğuk bira ve gece hayatı....bilmem anlatabildimmi Wink
Bak penny abin SRO da yaşıyor orada güzel bir hayatı var öğütlerini dinle :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt