1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

MSN 9.0'daki Büyük Açık


 1. Phantoso

  Phantoso rank8

  Kayıt:
  9 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  2.049
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Donanım Teknisyeni
  Şehir:
  Silik Yazar

  Arkadaşlar öncelikle bilgisayarımzdaki gizli dosya ve klasorleri göster diyoruz Daha sonra aşşagıda belittigim konuma geliyoruz.

  C:\********s and Settings\x-x-x\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger

  x-x-x yazan Yer Kullanıcı Hesabınız....

  ßurada bulunan msnmsgr.txt dosyasını goruyormusunuz işte bu txt belgesi içersinde kişi listenizden tutun ekeldıgınız kısıye kadar ne dınlıyorum ozellıgınde tutun kımınle ne konusmussunuz...hangi ip lerden ve hangi portlardan baglanmıısnız kac bit lik veri aktarımı gerceklesmıs yazı tıpınız yazı rengınız kısacası hersey kaydedılıor...Peki Ne işimize yarar bu bizim diyeceksiniz.Mesela birisinin PC'sine daldınız ve de girecek yer arıyorsunuz..İşte Bu Tam Size Göre..

  Siz şimdi ilk actıgınızda hiç bir sey anlamıyacaksınz karsınıza bır suru yazı cıkacak ama msn'yi açmadan önce saatin yanından cıkıs deyin ve msnmsgr.txt dosyasını sılın sonra msn acın ve bırı ıle bır ıkı satır konusun ve sonra inceleyin nelerle karsılasacaksınız inanamıyacaksınız belkide gorduklerinize kolay gelsin..

  NOT : Diğer Msn Sürümlerinde de Bu Açık Var Ama MSN 9.0'da Daha Ayrıntılı Olarak Kaydedildiği İçin MSN 9.0 Açığı Denilebilir.

  Biraz alıntı biraz emek teşekkür yeterli... :thumbsup: