Char ismi: Mr_Osiris
Char level: 117
Char Fiyati : 1.250 TL
Char Chinese chardir.
Stat pointlerini Str 3:0 Int olarak dagitmistir

Charin simdiye kadar acmis oldugu skiller :

Fire
Lightning
Pacheon (Bow)

Char itemlerle satilacaktir

Charin ustundeki Gold miktari: 1.000.000.000

Charin ustundeki Set: Protector

Itemlarin ozellikleri:

Silah : Lvl 101 + 12 Bow Silahin ozellikleri : full max blue legend +12
Kalkan : 101 + 12 kalkan. Kalkanin ozellikleri : full max blue br :22 Rare+12
Hood ( Kafa ) : 101 + 12 kafalik. Parcanin ozellikleri : full max blue legend +12
Chest ( Govde ) : 101 + 12 zirh. Parcanin ozellikleri : full max blue legend +12
Shell ( Omuz ) : 101 + 12 omuzluk. Parcanin ozellikleri : full max blue legend +12
Shorts ( Bel ) : 101 + 12 pantalon. Parcanin ozellikleri : full max blue legend +12
Gloves ( Eldiven ) : 101 + 12 eldiven. Parcanin ozellikleri : full max blue legend +12
Shoes ( Ayakkabi ) : 101 + 12 ayakkabi. Parcanin ozellikleri : full max blue legend +12

Chardan goruntuler, saticinin char hakkinda eklemek istedikleri :

- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.
370 günlük peti vardır ,resimlerde görüldüğü gibi FF ve 4.3m si olmustur.. Ben Çarın ilk sahibiyim mail koruması mevcuttur..Ciddi olarak almayı düşünen arkadaşlar topic altında yazsınlar..Ciddi alıcılarla telden irtibata gecebiliriz..
Car Satışı İzmir İstanbul ici elden diger şehirlerden havale yoluyla yapılabilir..

www.extraloob.com yönetim ekibi asla MSN adresi kullanmaz!

Uyari!
Sitemizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz. Bildiri notumuzu okumadan al-sat ve takas islemlerinde bulunmayiniz.

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla
MSN adresi kullanmaz!
Sitemiz adiini kullanan msn adreslerine asla güvenmeyin.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt