Kız arkadaşımın Mp4 ü sürekli içine attığımız müzik, resim ne varsa kendi kendine kopyalıyor bazı müziklere geldiğinde kendisine reset atıyor, virüs taraması temiz, Markasının ne olduğunu bilmiyorum üzerinde yazmıyor kutusu ile Cd sini kaybettiği çin format şansımızda yok ne yapabilirim kız arkadaşımın gözünde değerimin artması için yardımda bulunacak Aradraşlara şimdien teşekkürler. ?!!!!!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
noname markaların kaderi budur, bence içerisini yedekle ve bir güzel format atıp programlar ile temizle sorun kalmayabilir böylelikle.

extraloob demiş ki:
noname markaların kaderi budur, bence içerisini yedekle ve bir güzel format atıp programlar ile temizle sorun kalmayabilir böylelikle.
Öncelikle saol, Formatı Cd olmadan atarsam tamamen elveda edebileceğimi söylediler. Programlarla temizle derken, temizlememe yardım edecek veya buna uygun yazılımı bulabilecek bir program varmıdır acaba. Bu çakma ve isimsiz malzemeler gerçekten kullanılmaz. Artık yapamazsam başka bir Mp4 alıyım ne yapalım, :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yok yahu stres yapma nete çık mp3 format mp3 biçilendirme falan yaz google'a bir sürü program çıkar karşına.

yok abi format atmak için program bulamadım full converter programları var format programına rastlayamadım olmayacak galiba oldie

Yukarı Alt