3 gün önce mozilla gayet güzel çalışıyordu. ertesi gün açtığımda anasayfaya ve diğer tüm sitelere en az 15 sn bekledikten sonra açılmaya başladı. explorer a baktım normal çalışıyor. düzelmesi için ne yapmalıyım..?

Uprising demiş ki:
Belki denemişsindir ama denemediğsen mozillayı sil(cookies filan hepsini) en güncel sürümü yükle bakalım.
yer imlerine eklediğim şeylerin gitmemesi için yapmamıştım.. başka bir çözüm yolu varmıdır?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Urasil demiş ki:
Uprising demiş ki:
Belki denemişsindir ama denemediğsen mozillayı sil(cookies filan hepsini) en güncel sürümü yükle bakalım.
yer imlerine eklediğim şeylerin gitmemesi için yapmamıştım.. başka bir çözüm yolu varmıdır?

yer imleri yedekleniyor kuzum.

extraloob demiş ki:
Urasil demiş ki:
Uprising demiş ki:

yer imleri yedekleniyor kuzum.
ilk silip tekrar yüklediğimde yine aynısı gibiydi .. sonra mozillaya ait olan her şeyi sildim yer imleri de gitti ama düzeldi.. yer imlerinin adreslerini word e kopyalamıştım ordan teker teker kaydederim artık :thumbsup:

Yukarı Alt