VirtualDub programıyla uğraşamam diyenler için;

Öncelikle Movie Maker'ı açıyoruz.(Windows XP içerisinde Baslat > Programlar > Donatlar > Windows Movie Maker) Daha sonra Fraps klasörü içerisindeki oyundan çektiğimiz videoyu Movie Makera atıyoruz.

-Resim Silinmiş.

Movie Maker'a attığımız dosyayı alttaki film şeridine sürüklüyoruz.Ardından Dosya sekmesinden, Film Dosyasını Kaydet'e tıklıyoruz.

-Resim Silinmiş.

Açılan pencerede Bilgisayarımı seçerek ilerleye tıklıyoruz.

-Resim Silinmiş.

Daha sonra Gözat butonuna tıklayarak videoyu kaydetmek istediğimiz yeri seçiyoruz ve ileri butonuna tıklıyoruz.

-Resim Silinmiş.

Açılan pencerede videonun boyutu ve kaydettiğiniz alanda ne kadar boşluk olduğuyla ilgili çeşitli bilgiler bulunuyor.İleri butonuna tıklıyoruz ve işlemin bitmesini bekliyoruz detective

Saygılarımızla,
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
herkul46100 demiş ki:
abi iyi diyosunda oyunda videoyu nasıl çekıyoruz proğramı varmı :?!!!
anasayfada
Silkroad Yardımcı Programları
Fraps
Oyunlardan tek tuş ile screenshot almaya ve video çekmenize yarar.
Game Cam
Online oyunlarda kolayca video çekmenize yarar.
Camtasia
Video çekmeye yarayan programdır.
:santa: mutlu yıllar

Ben Kullanmayı Biliyorum ama Videoyu Kaydettigimde Neden Bozuk Olarak Gözüküyo Oynuyo AmaBozuk Renkleri felan Degişik Anlaşımıyo Yardımcı Olursan Sevinirim [flash=250,250]http://rapidshare.com/files/96543771/Film_0001.wmv.html[/flash]

Çok Saolda bn Movia makerden sıkıldım bilidğin başka bi pro varmı extraokk

Movie Maker Sadece Bunla Bitmiyorki.Movie Makerin Bazı Kaynak Sitelerinde Bir Çok Kod'u Bulunmakta.Böylece Movie Maker Profesyonel Bir Yazılıma Dönüşüyor.Fakat Acemiler İçin Çok Güzel Olmuş.Ellerine Sağlık........

Yukarı Alt