Atalarımızın dediği gibi: Fatality is overrated.

Yeni bir Mortal Kombat oyununun üzerinde çalışıldığı, o kadar da şaşırtıcı bir haber değil aslında. Ama oyun hakkındaki bilgilerin "bir ara" yerine şuradaki sayaç geriye saymayı bitirdiği an gelecek olması, fatalitye aç oyuncuları heyecanlandırdı.

Bu arada: Söz konusu sitenin, Midway'e ait olduğunu ve Mortal Kombat'ın yaratıcılarından Ed Boon'un adminliğini yaptığını da belirtmekte fayda var.

Sayaca göre, resmi açıklama Midway'in her yıl düzenlediği ve bu yıl Las Vegas'ı şenlendirecek olan geleneksel Oyuncular Günü(Gamers' Day) ile aynı anda; 17 Nisan'da(ki geçti :) ) yapılacak. Merakla bekliyor ve yukarı+yukarı+yukarı+yumruk'u unutmuyoruz.(Raiden Fatality)

Bu Haberi Niye Buraya Koymadın.Moderatör Dediğin Araştırır.Bide Kendi Bölümün :evil: :evil:

Mr_DangeR2 demiş ki:
Bu Haberi Niye Buraya Koymadın.Moderatör Dediğin Araştırır.Bide Kendi Bölümün :evil: :evil:
Ben Elimden Geldigi Kadar ilgilenmeye Çalışıyorum Günlük işe gidip geliyoz zamanda olmuyor pek

Kuruman demiş ki:
Mr_DangeR2 demiş ki:
Ben Elimden Geldigi Kadar ilgilenmeye Çalışıyorum Günlük işe gidip geliyoz zamanda olmuyor pek
Bırak ahmet cevap verme şuna.Kardeşim moderatör uşak değil :wink1: Moderatör elinden geldiğini yapar, işlerimiz gücümüz var bizim dimi, eğer iyi bir users olasydın moderatörö böyle diyecene arar kendin koyardın :!: :!:

Yukarı Alt