1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Monroe ile Jolie aynı filmde oynasa!


 1. Ben de

  Ben de rank8

  Kayıt:
  20 Mart 2009
  Mesajlar:
  4.541
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Vizyoner prodüktör George Lucas, yüksek teknoloji kullanarak yaşamayan oyuncuları ekranda klonlayacak ve yaşayanlarla aynı filmde oynatacak.

  [​IMG]

  Hollywood’un hayalperest ve işbitirici prodüktörlerinden George Lucas, bu kez artık yaşamayan ünlü oyuncuları 'canlandırmaya' kafayı takmış görünüyor. Lucas, yatırım yapmaya devam ettiği yeni yazılım ve yapay zeka programlarıyla, yaşamayan oyuncuları perdede ‘canlandırarak’ yaşayan oyuncularla beraber oynatacak.

  Lucasfilm’e ait 1994 tarihli Radioland Murders filminin yönetmeni Mel Smith, The Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada, Lucas’ın son günlerde eski filmlerin telif haklarını satın almaya başladığını söyledi. Smith, “Bu filmlerdeki sahnelerden elde edilecek görüntüler bilgisayarlarla işlenerek yeni filmlerde farklı rollerde kullanılacak. Yani Orson Welles ve Barbra Stanwyck ile George Clooney’i aynı filmde karşılıklı oynarken görebiliriz” dedi.

  [​IMG]
  George Lucas

  Ancak George Lucas bu konuda bir açıklama yapmaktan kaçınıyor. Lucas, 2002 yılında BBC'de yayınlanan bir söyleşisinde, yaşamayan sanatçıları ekranda ‘klonlama’ fikrinden bahsetmiş, ancak bunun her zaman iyi sonuç vereceğini düşünmediğini belirtmişti.

  Lucas, “Marilyn Monroe’yu dijital olarak klonlayarak elde edilecek görüntü, en fazla Monroe’nun bir karikatürü olabilir” demişti.​