Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Kod:
Değerli müşterimiz,

Öncelikle TTNet A.Ş.'ye göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

TTNet A.Ş. olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek
için çalışmalarımız devam etmektedir.

Göstermiş olduğunuz ilgi için tekrar teşekkür eder, her türlü öneri ve
düşüncenizi bizimle paylaşmanızı dileriz.

Saygılarımızla,
TTNet A.Ş.
Yukarıda okuduğunuz maili bana göndermelerinin sebebi,SRO da lagdan uyuz olup ttnete tatlı-sert bi mail yazmamdı.Mailimde 2 senedir ttnet kullanıcısı olduğumu Online uygulamalarda ping düzensizliğinden lag kurbanı olduğum ve bu konuda yalnız olmadığımı yazmış ve eğerki servisdeki bu arızanın düzeltilmemesi halinde yeni çıkan/çıkacak adsl servisi sağlayan şirketlerden servis alacağımı ve bu konudada yalnız olmadığımı belirtmiştim.
Evet bu topici yazarken gene öldüm.Ölümümün sorumlusu ttnettir.

Yorum sizin...

Gene öldüm,TTNET içimden düşündüklerimi burda yazsam 2107 ye kadar banlanırım popcorn

Jigsaw

Aileden
wark1nq demiş ki:
Gene öldüm,TTNET içimden düşündüklerimi burda yazsam 2107 ye kadar banlanırım popcorn
Yalnız değilsin. Bunun otomatik bir mail olma ihtimali bile var, lag, ping kelimeleri içinde geçince otomatik bu maili atan bir filtre vs.

sizce günde bunun gibi kaç tane şikayet maili alıyorlar herbirine gerçek cevap yazamazlar :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
10milyon kişi kullanıyorsa 5 milyonu kesin şikayet maili atıyordur diğer 5 milyonda benim gibi üşengeç adamlardır hahaha

Aklıma gelmedi değil oto mail olayı.Elimizden bişide gelmio Bu Smile Adsl nedir? ttnetle bağlantısı var mıdır? bilen var mı? Bağlantısı falan yoksa direkt ona geçicem.Ucuz evet 6 aylık kampanya ama isterlerse ayda 80-100 lira yapsınlar adam gibi yapıolarsa veririm o parayı. Ttnet yaktın bizi Evil or Very Mad

Stall açtım gece kastırıcam yeğene :lolmuch:

Jigsaw demiş ki:
wark1nq demiş ki:
Yalnız değilsin. Bunun otomatik bir mail olma ihtimali bile var, lag, ping kelimeleri içinde geçince otomatik bu maili atan bir filtre vs.

teker teker okuyum her maile cvp wercek halleri yok
srif icinde ping lag
kelimesi gecen diil her maile
ayni mesej geliodur bence kufur etsende sikayet etsende
kim ugrascak o kdr maili okumakla

wark1nq demiş ki:
Aklıma gelmedi değil oto mail olayı.Elimizden bişide gelmio Bu Smile Adsl nedir? ttnetle bağlantısı var mıdır? bilen var mı? Bağlantısı falan yoksa direkt ona geçicem.Ucuz evet 6 aylık kampanya ama isterlerse ayda 80-100 lira yapsınlar adam gibi yapıolarsa veririm o parayı. Ttnet yaktın bizi Evil or Very Mad

TTneti kapatıp Smilea geçtim oda TTnetin portlarını kullanıyormuş. Ama teknik destek mükemmel ilgi alaka süper. Mesela lag oluyo bilmem ne oluyo telefon açıyorum Smile adsl ye siz telefon bırakın biz arayalım diyorlar 1 saat içinde en az 4 kişi cepten arayıp sorununuz hallodumu diye soruyor...

Beijo

Bilgiliyim
Ronin demiş ki:
wark1nq demiş ki:

TTneti kapatıp Smilea geçtim oda TTnetin partlarını kullanıyormuş. Ama teknik destek mükemmel ilgi alaka süper. Mesela lag oluyo bilmem ne oluyo telefon açıyorum Smile adsl ye siz telefon bırakın biz arayalım diyorlar 1 saat içinde en az 4 kişi cepten arayıp sorununuz hallodumu diye soruyor...
ee sendekı sonuc nedir lag oluyormu Ronin olmassa bende gecebilirim smile'ya bu böyle gitmez abi kasıyorum kasıyorum ölüyorum tickete harcadigim paraya yazik yaw...

hazır mesaj ya adamın rakıbı yok ıstedıgı gıbı ötturuyo borusunu okumamıslardır bıle bence Evil or Very Mad ama ben ara sıra arayıp 440375 i içimi dökuyorum ınsanı cok rahatlatıyo tavsıye ederım extraokk

Beijo demiş ki:
Ronin demiş ki:
wark1nq demiş ki:

TTneti kapatıp Smilea geçtim oda TTnetin partlarını kullanıyormuş. Ama teknik destek mükemmel ilgi alaka süper. Mesela lag oluyo bilmem ne oluyo telefon açıyorum Smile adsl ye siz telefon bırakın biz arayalım diyorlar 1 saat içinde en az 4 kişi cepten arayıp sorununuz hallodumu diye soruyor...
ee sendekı sonuc nedir lag oluyormu Ronin olmassa bende gecebilirim smile'ya bu böyle gitmez abi kasıyorum kasıyorum ölüyorum tickete harcadigim paraya yazik yaw...
Yok bendede lag var .. Çünki aynı port ama aradığım zaman hızlanıyo :lol:

ya sahiden smile o reklamdaki gibi galiba.Abi sen ttnetin ansına bacısına sovsende bu gelir.Ki geldi kuzenim americaya yerlesmeden once denedi.Ama bu version degildi.

DSL 2 mi VDSL mi ne bi tane daha bişi cıktı.Kullanan varsa bi yorumunu alalım.TTNET illetinden kurtuluruz.Gerçi şimdi rakipleri çıktı ttnet in ucuzlatacak herşey ucuzlayacak.

Kullanan var mı?

up up up Rolling Eyes

Staj --> İzmir Enka Elektrik Üretim ve Dağıtım Lmt
Daha gelmedi vdsl mi ne karın agrısı ise ama onun altyapısını yapıyorlar diye su anda ki baglantı resmen öldü bitti yerlerde sürünüyor :?!!! :?!!!
1024 kotasız baglantım var ama 5-7 kb arasında ki hızlar ile download yapabiliyorum su anda Evil or Very Mad Evil or Very Mad
yapacakları işin tamınakoim başka bişey demiorum okulda 16mbitlik baglantı var orada bile dogru düzgün bir şeyler yapamıyoruz illa ki i.t.ü ye mi gidecez download yapmak için mk.. :@

SonSAHNE

Bilgiliyim
benimde 1024 sınırsız netim var aynı sorunları yaşıyorum bazen... ayrıca birde bnm ki 256ydı turbo dsl die bişe çıktı sanırım 1024 oldu zaten deiştirtcektim çok zayıftı max 25 le infiriodum :lol: buda rakipleri çıktı die artık çalışmaya başladığının bir göstergesidir...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt