beyler cracklememe az kadlı yeni isrobot kodları elimde ama isrobot un içine atacak w32dasm gibi bi program lazım ele aktaramıyom aktarsamda açılmıyo yaptığım mantık ise login bot filirue dese bile auto training geliyor silk.dll ile uğraşmadım direk srobot u crackledim sadece bana lazım olan w32 gibi ama (edityelebilecek kesip yapıştırma gibi vb. işlem yapcak) modlar bi yardım etsin eğer onu halledersem tamamdır

dipnot msj sayıma bakmayın bi kaç defa ban yedim :)

çok zor silk.dll yi editleyemeden bu crack i yapamazsın ki silk.dll yi de editlemen çok zor.. Rolling Eyes

biliyom editlettirmiyo açtığım zaman direk editleme programını kapattırıyo itme ama dur aktaraiblsem ah bi yapcam program ismi sölen bana sadece

yine aynı şey
Birisi bişey sallasın :?!!! > saf gibi inan Neutral > mutlu ol Razz > sonra seni mutlu eden kişi ortalıktan kaybolsun Shocked > hayal kırıklarını süpür :lolmuch:

hayır bu işi tek yanlız yapıyom zorlanıyom biri yardımcı olsa modalrdan fln

işallah başarırsın , nediyim
ben bu konulardan hiç anlamam crackli botu bile zor kuruom :lol:
bilsem mutlaka yardım ederim

btun mesele silk.dll açmakta ise ben açtım şuan upload ediyom siz ediyleyin

Arkadasım silk.dll yi kırabilmen autoyu gösterebilir ama skiller ortada oLmaz aynı haxcrax gibi yönünü isro botdan ayırsan ii oLur

Spa

rank8
haxcr4x deki gbi sikller gözükmücekse sorun deil bot helper kullanırız skiller okadar önemli deil önemli olan botun kasması ve mana pot vb. şeyleri alıp kasma yerine dönmesi kahvekeyfi

hiçdurmadan çalışıyorum kafam yerinde değil silk dll aöıyorum ama isrobot dan bu silk.dll e aktarıyor silk.dll i araştırıyom şuan ama makina baya kasılıyo core2duo 2,4 olduğu halde çalışıyom kafam şuan yerinde değil arkadaşlara bile cpv veremiom bu onuyu silin ben yapmaya dewam ediyom yapınca yeni konu açar söylerim...

Yukarı Alt