Call of Duty : Modern Warfare 2 için yeni bir multiplayer video daha yayınlandı. Oyunu sabırsızlıkla bekleyenleri iyice iştahlandıracak videoda ise ön plana çıkan oldukça fazla detay bulunuyor.

Oyunun daha önceden yayınlanan resimlerinde de gözüktüğü gibi yeni Modern Warfare oyununda kalkan kullanma özelliği bulunacak. Videoda ilk dakikalarda gözüken kalkan kullanma özelliği, oyun modlarında oldukça işimize yarayacakmış gibi gözüküyor.

Videoda yeni bir oyun modu gözüküyor. O da Flag Runner. Muhtemelen Domination oyun modunun bir benzeri ile karşı karşıya olacağız.

Oldukça çatışmalı geçen videonun son dakikaları ise adeta oyuncuları şoke etmek için yayınlanmış. Çöl temalı bir haritada nişancı tüfeği kullanan düşmanımıza doğru sinsice ilerliyoruz ve birden oyundaki bağlantı kopuyor. Fakat biraz bekleme ile oyundan düşmeden tekrar kaldığınız yerden oyuna devam ediyorsunuz. Ülkemizdeki bağlantı problemlerini düşünecek olursak bizler için faydalı olabilecek bir gelişme. Bağlantı düzeldikten sonra ise adeta ikinci şok darbesi geliyor ve oynayan kişi nişancı tüfeği kullanan düşmana hızlıca bir bıçak fırlatıyor. Anlaşılan ilk oyunda katır kutur düşmanı kesmemizi sağlayan bıçağımız ikinci oyunda çok daha işe yarar bir şekilde yardımımıza koşacak.

Oyun için ortaya çıkan diğer özellikler ise şu şekilde ;

- Çift tabanca kullanma olabilir.
- Special Forces & Breach Modes adlı yeni bir oyun modu doğrulandı.
- Breach and Clear adlı kurtarma temalı bir oyun modu bulunacak
- Ölen askerleri kurtarmak için Left 4 Dead'takine benzer bir mod kullanılabilir.

Müthiş, sırf bu oyun için bilgisayarımı yenileyeceğim :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Gameworld

Bilgiliyim
TÜm serilerini oynadım multi takılıyorum şimdide Cod Modern Warfare 2 yide hemen bitirip dalıcağım serverlara güzel bir team speakda kurdukmu müthiş olacak

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Benim bilgisayar kaldırıyor en yakın zamanda alıp oynamak için sabırsızlanıyorum.

2 kere bitirdim ve grafikleri ve gerçekciliği bu kadar güzel olan başka oyun görmedim.

Benim En az 512 Ekran Kartı ve 1 gb Ram gerekiyor Eğer 512 mb ekran kartınız varsa çözünürlüğü 1024*768 yapmanızı öneririm.

Yukarı Alt