A

Anonymous

Guest
Konuya AmyLee ile BaşLamak istiyorum.. Şimdi Arkadaşım Sen Burda Moderatörsün ! Sen Ne HakLa Benim Oyunda Attığım KüfürLeri aLıp Buraya Yansıtıyorsun !! Sen kendini ne Sanıyorsun! Moderatör Dediğin ForumLarı düzenLer KonuLar açar Sağa soLa biLgi verir! Hiç Yapmadınmı Sen Bu İşi? Şimdi Diyiceksinki Sen Ne anLarsın ModeratörLükten AdmınLikten ! aL sana Yaptığım SiteLerin Adresini Verim ! www.clubgenclik.net www.cstube.org www.diyarteam.com Ve Emin oLki Bir Çoğu Daha Vardır ! OnLar özeL SahışLara Ve ŞirKetLere YapıLan SiteLerdir ! Sen Daha Beşikte saLLanırken Biz SiteLerde Uğraşıyorduk ! Haddini Aşma Adam Gibi İşini Yap! Herkese Aynı ŞekiLde Davran ! Sen Burda YetkiLisin! Yetkinide İyiye KuLLan ! ForumLarda Ana Avrat KüfürLer EdiLiyor !! Sen Benim oyunda Ettiğim KüfürLeri bi Yana Koyda ! Burdaki Kendi ForumLarını KontroL Et !!! İşini ADam gibi Yap ! Ve Site Admin Arkadaşım! Bu ModeratörLerine Bi göz Atsan iyi OLur ! Bu ŞekiLde Sende Zarar Edersin Senin üyeLerinde ...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sitemizde ki moderatörlerin herkese eşit davrandığını hepiniz bilmelisiniz olur da bir eşitsizlik bu zati bizimde dikkatimizi çeker ama şu var ki sitemizde herkes bir aile gibidir bu büyüyen aileyi de bizler yönlendireceğiz bu yüzden benim herkese söyleyeceğim tek birşey var hepimiz saygı ve sevgiyi asla elden bırakmayalım Cool

extraloob demiş ki:
sitemizde ki moderatörlerin herkese eşit davrandığını hepiniz bilmelisiniz olur da bir eşitsizlik bu zati bizimde dikkatimizi çeker ama şu var ki sitemizde herkes bir aile gibidir bu büyüyen aileyi de bizler yönlendireceğiz bu yüzden benim herkese söyleyeceğim tek birşey var hepimiz saygı ve sevgiyi asla elden bırakmayalım Cool
ailemizde hacımız bile var :lolmuch:

StarkDrache

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
Evet Nerdeyse Tüm Mod'lar DediğiN Gibi Ama Dedğin Gbi Olmayan 1-2 tane var yanlız isim veremem sizde zamanla görüceksinz zaten Wink

A

Anonymous

Guest
İsmini extraloob a Ö.M den bildirdigim ama buradan açık etmek istemediğim , belki çoğunuzun tahmin ettigi moderatör arkadaşımız ADALET DAGITICI oldugu görevini unutmakta sanırım...! Burası silkroad oyunu değil! Silkroad bilgilendirme forumu! Bunu ona ögretmeye niyetimiz yok! Ama kendisinin de bunu nlamaya niyeti yok! Bir tartışmaya taraf olma gibi bir şansı yoktur moderatörün! Sen eger taraf olursan, nasıl olurda senin adaletine güveneceğiz? Nasıl banlayıp ceza verebileceksin? senin karşı görüşündeki bir insanla tartışıp kendi görüşündekiler ban hakedecek davranışta bulunsalar bile banlamayacaksan hangi adaletten söz edebilirsin bana?

MOD KURALLARI diye bir topic hazırlayıp , bunu bazı MOD lara tekrar tekrar okutmanızı tavsiye ederim!

Selametle!...

offf ya amma laubali çıktınız ya.Haketmişsiniz küfür yemişsiniz.Her siteye girişimde sizlerin yeni konu ile birilerini sürekli karalamaya çalıştığınızı görüyorum.Yani hakkatten bkunu çıkardınız. :?!!!

A

Anonymous

Guest
OSKIJEN demiş ki:
offf ya amma laubali çıktınız ya.Haketmişsiniz küfür yemişsiniz.Her siteye girişimde sizlerin yeni konu ile birilerini sürekli karalamaya çalıştığınızı görüyorum.Yani hakkatten bkunu çıkardınız. :?!!!
Muhatap olmak gibi bir zorunlulugun yohk metin! Kendini neden seni ilgilendirmeyen konulara cevap verme gibi bir zorunlulukta hissettigini anlamakta güçlük çekiyorum...
Bence sende biraz o bahsettiğin şeyden yaptın! (... Çıkarmak)
seni ilgilendirmeyen bir konuya cevap yazma gibi bir sorunun yohk galiba değil mi ? Bu yaştan sonra sana hayat dersi veremem kusura bakma! Aş kendini biraz!

A

Anonymous

Guest
OSKIJEN demiş ki:

Seni iLgiLendiren Bi Konu oLduğunu Sanmıyorum ! Bak iLk Ve Sonkez SeninLe Muhattab
oLuyorum!. Daha Önceden oLmadım Bununda Bi Nedeni Vardır MutLaka! Neyse FazLa Uzatmıycam. Yaşın Benden Büyük Sana Karşıda Sert Cvp Vermek istemiyorum. Haddinide Aşma Diyorum! Burası Forum Sitesi ! KonuLar Sık Sık aÇıLır ! Biz Sadece Tartışma Yaratıcak KonuLar Açmıyoruz!! BiLgi Endinme ve biLgi Kazanıcak konuLarada Yorum Yapıyoruz.. Ama Senin kaLkıp
Bizi Direk yargıLanamada aNlam Veremiyorum.. Sen En iyisi Sro'a Geri Dön Baksana İşi gücü Bırakmış bizLerLe Uğraşıyorsun ! Hani İnsan Sıgarayı Bırakır Sağa soLa SaLdırır Ya ! Sende O Kıvama geLmişsin.. + KonuLarı Saçma buLuyorsan Yorum Yapma ! Kendi haLine Bırak Konuyo! Eyw..

ve ßir konu daha Lib(LibLib) arkadaşımız Silkroad General / Bots / Support (English) böLümünüe mod oLmak istemişti tam oLarak biLmiorum ama o böLümde zaten yeteri kadar Mod olduğunu söylemişti ve 1-2 gün önce ise oraya Frayzer arkadaş mod oLarak aLındı.Bu duruma bir anLam vermiş diğiLim. Wink Question Bunun bir açıklamasını istiyorum.!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
topic altında birbirinize sataşmayı bırakıp da site içerisinde gülüp eğlenseniz ne tatlı olur.

frayzer in modluğu hakkında kimseye hesap verecek halim yok.

StarkDrache

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
topic altında birbirinize sataşmayı bırakıp da site içerisinde gülüp eğlenseniz ne tatlı olur.

Konunun Frayzer'le Alakası Yok. Sadece 1-2 modun sitede birilerine karşı haksızlk yapması var Exclamation

Morwena

Buralıyım
adam İng bilmesi çok önemlidir ztn arkadaşlar bu siteye biliyosunuz yabancı arkadaşlarımızı bekliyoruz onun için İng bilen bir Modun olması ben site adına çok sevindim Wink

A

Anonymous

Guest
extraloob demiş ki:

Haklısın ! Bazıları hala topic in açılma amacının ne oldugunu kavrayamamış! Sataşmakla meşgul! Bu diger topiclerde de aynı şekidle devam etmekte! Dün bizim " iyi insanlar " diyen birinin şimdi böyle kıvırıp aksi mesaj atması onun nasıl bir kişilik oldugunu yeterince belli ediyor zaten!

Konu Dışı mesajlarım için özür diliyorum. Konu ile ilgili: Bir Moderatör herkese eşit uzaklıkta olmalı! Aksi durumda Moderatör kendini userlerdan farksız kılabilir! O zaman userlerın arasında da kendini görebilmelidir!

Kimseye işini ögretmiyoruz. Ama işini iyi yapmasını istiyoruz

Selametle!...

Farkındaysan Lib Almanya/Köln de oturuo ve biLdiği için isteğini dile getirmiş Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
qker7 demiş ki:
Farkındaysan Lib Almanya/Köln de oturuo ve biLdiği için isteğini dile getirmiş Wink
lib in neyi kimden ne zaman istediğini bilmiyorum, bu yüzden yorumlayamam ama bir isteği varsa ben geldim bana iletsin bir bakayım illaki uygun görülene kral tacını takmasını biliriz Cool

Morwena

Buralıyım
yani doğru ama lib ztn önceki hesabıyla Banlanmış birisidir hacım Exclamation

Morwena

Buralıyım
tmm da ztn bu adamın vukaatı vardır hacımm bilmiyom extraya sor sen onu Exclamation

Yukarı Alt