1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Moderatör Dündar'ı kızdırdı


 1. Absence

  Absence  

  Kayıt:
  29 Aralık 2007
  Mesajlar:
  8.304
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Dün yaşananlar Gökçek'in Dündar için canlı yayında söylediği sözleri getirde akıllara. Dündar ise moderatöre kızdı!

  Geçtiğimiz yılın son aylarında yaşanan düellolar, Uğur Dündar'a rayting rekorları kırdırmıştı. Son düelloda ise hedef Uğur Dündar olmuştu. Gökçek ve Kılıçdaroğlu düellosunun moderatörü bu kez Davos'ta yaşananları değerlendirdi ve Erdoğan'a dolaylıda olsa destek çıktı. İşte Dündar'ın moderatöre verdiği not;  Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki düeolluyu yöneten Uğur Dündar, Davos'taki krizin asıl sorumlusunun moderatör olduğunu söyledi.

  İşte Uğur Dündar'ın o sözleri;

  Bu tür programlarda moderatör; taraısız, adil ve nazik olmalı. Oysa Davos'ta krize neden olan moderatör Washington Post gazetesi yazarı David Ignatius bu özelliklerin hiçbirine sahip değildi. Örneğin Başbakan'a 12 dakikalık konuşma süresi tanıyıp, Perez'i 25 dakika konuşturması başlıbaşına adaletsizlikti.

  PEREZ'İ SUSTURMASI GEREKİRDİ  Ayrıca Perez'in Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı suçlayıcı ifadeleri sırasında onu seyretmek yerine susturması ve Tayyip Bey'e dönerek, "Merak etmeyin Sayın Erdoğan, Sayın Perez'in konuşması bu sözlerine karşılık ben size cevap hakkı tanıyacağım diyerek" onu rahatlatması gerekirdi.

  "SÖZÜNÜ KESMESİ BÜYÜK NEZAKETSİZLİK"


  Eğer böyle yapmış olsaydı tanıdığım Tayyip Bey, toplantıyı terkedip gitmezdi ama bunu yapmadığı gibi Başbakan'ın elini tutarak sözünü kesmesi ise nezaketten uzak son derece uzak bir davranıştı.
   
 2. megasxlarg3

  megasxlarg3 rank8

  Kayıt:
  5 Ekim 2008
  Mesajlar:
  59
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Oyuncu
  Şehir:
  16500
  Genelde bütün siyası tv programlarında bu oluyor anında adamın sözünü kesiyor, dur bakam ne dicek kavşak .adam belli zaten yanlı
   
 3. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
  Çok Doğru Konusmus Ugur Dündar.Katılıyorum.