Arkadaşlar..

Dün Modem ayarları sayfama girdim 192.168.2.1 burdan menüleri karıştırdım biraz statıc IP Dynamıc IP falan vardı Statıc IP nin üzerine tıkladım ve sayfa yüklenmeye başladı ardından internetim kesildi dünden beri internete giremiyorum + Modem Sayfasına bile giremiyorum(192.168.2.1) Bu arada neti komşudan çekiyorum :P

Bilen varsa yardımlarını bekliyorum :cry:

modeme reset atmayı denedin mi? arkasında bi düğme var ince bişeyle bas 10 saniye bekle belki olur

modemin cdsini takıp ttnetin sana verdiği kullanıcı adı ve şifreyi modeme tekrar tanıtman gerek

Beyler CD yi takıyorum tekrar yüklemeye çalışıyorum ama yüklerken ortalarda bi yerlerde hata alıyorum.

modemin arkasında küçük bi düğme var sanırsam reset ona tıkladıgımda da hiç birşey olmuyo :S

Mopneet

Denk gelmişken bende de şöyle bir sorun var: Yasaklı sitelere girmek için DNS değiştirdiğimde internet gidiyor. Aslında tam gitmiyor ama şöyle oluyor; silkroad vb. online oyunları oynamaya devam ediyorum, msn, qq gibi programlarda sorun olmuyor ama hiçbir siteye giremiyorum, net yokmuş gibi hata veriyor.

Xperyon

Bilgiliyim
Mopneet demiş ki:
Denk gelmişken bende de şöyle bir sorun var: Yasaklı sitelere girmek için DNS değiştirdiğimde internet gidiyor. Aslında tam gitmiyor ama şöyle oluyor; silkroad vb. online oyunları oynamaya devam ediyorum, msn, qq gibi programlarda sorun olmuyor ama hiçbir siteye giremiyorum, net yokmuş gibi hata veriyor.
PC reset + interneti kapa aç birde böyle dene.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
192.168.2.1 adresinde bir sekmede modemi sıfırla tarzı bir yer olması lazım oradan sıfırla sonra ttnetten aldıgın kullanıcı adı ve sifreni gir gerci modem arayüzüne giremiyorum demissin ama programı ile yapabilirsin

Mopneet

Dark Man X demiş ki:
Mopneet demiş ki:
PC reset + interneti kapa aç birde böyle dene.
Bu yeni bir olay değil. Bu sorunu yaşamaya başladığımdan beri 100 kere bilgisayar, 200 kere modem kapatılıp açıldı. ^^

Takımı
Besiktas
Bu olayı bende kurcalamıştım hiç biryerde çözümü yok servisi ara gelsin

Yukarı Alt