sitede tepede reklamların yanında mod&haber edıtoru alımlar baslamıstır yazıo onu tıkla form u doldur gonder extraokk

Biraz paylaşım biraz güven biraz insanlık işte bunlar olursa modsun kanımca mucX

pfffffff

Aileden
valla sen yukaridaki banneri gormediysen mod olacak kapasite yoktur sende Rolling Eyes

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
formu doldur yönetim ekibi ilgilenir seninle.

Ps :hiçbir zaman şahsi fikrinizi ortalık yerde belirtmeyiniz.

The_DifferenT demiş ki:
heheheh şahsi kanaatim kesinlikle değilsin
soru sorma stilinden belli Arrow Ben mod luk adammıyım
Dogru yani Daha Cok Calısmalısın

KuRtLaR demiş ki:
ya mod nasıl olabilirim?...
Ben modluk adam mıyım?...
burada mod olmak sabır ister...modlara ve görevli arkadaşlara sabır diliyorum.... :?!!! :?!!!

Gercekten mod olmak degil amac buradan faydalanabilmek extraloob forumlari tutkudur bir kez alisirsan birakamassin ama oncelikli olarak burada bir seyler kazanmak istiyorsan ilk basta kendini gostermeli kendi paylasimlarini sunmali ve bu sitede calistigini gostermelisin ama bu bilinci asla mod olmak icin yapmamalisin bir seyleri hele bilgi gibi seyleri karsilik beklemeden sunmak cok guzel bir duygu sonra zati bakiyorsun forum icinde olgunlasiyorsun modsun globalsin amiralsin generalsin :) fark etmiyor anliyorsun ki burada olmak olayin ozu mod olmak global olmak degilde burada bulunmak
burasi cesitli lezzetlerin oldugu sofra ve herkez bu sofrada yer buluyor onemli olan karnini doyurmak ha bas kosede olmusun ha en sonda :)
karnin doyuyorsa sorun zati yok

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım çok tatlı yazıyorsun bee cidden yazılarının peşindeyim hepsine de cevap yetiştiriyorum senin kadar güzel olmasa da takibindeyim.com mucX

Liu

rank8
Punsier demiş ki:
Gercekten mod olmak degil amac buradan faydalanabilmek extraloob forumlari tutkudur bir kez alisirsan birakamassin ama oncelikli olarak burada bir seyler kazanmak istiyorsan ilk basta kendini gostermeli kendi paylasimlarini sunmali ve bu sitede calistigini gostermelisin ama bu bilinci asla mod olmak icin yapmamalisin bir seyleri hele bilgi gibi seyleri karsilik beklemeden sunmak cok guzel bir duygu sonra zati bakiyorsun forum icinde olgunlasiyorsun modsun globalsin amiralsin generalsin :) fark etmiyor anliyorsun ki burada olmak olayin ozu mod olmak global olmak degilde burada bulunmak
burasi cesitli lezzetlerin oldugu sofra ve herkez bu sofrada yer buluyor onemli olan karnini doyurmak ha bas kosede olmusun ha en sonda :)
karnin doyuyorsa sorun zati yok
yha gercekten muhtesem yazmısın
he bu arada hos geldın meraklandıydım nerde dıye buldum senı :lolmuch:

sen bunu kendi içinde düşünerek sorarak hata etmişsin modluk adammıyım ne demektir ki... adamsan tamamdır mod oluğta ne yapacaksın takıl free işte Wink ben pc bilgim var bot bilgim var vs var 7/24 pc basındayım bende basvurmadım daha Wink

Yukarı Alt