işte arkadaslar kafecenin birine silk attırdım kalıtesız adam paypal dan carıma block koymus ama nasıl koymus bılmıyorum carıma gırebılıyorum ama pw ve e mail adresımı degıstıremıyorum degıstırmeye kalktıgımda bu hatayı verıyor...

http://img238.imageshack.us/img238/3903/adszvr3.jpg

YARDIM EDERSENIZ COOOK SEVINIRIM ARKADASLAR YOKSA 90 Lv car gıdecek :D

kime sorsam sen block yememişsin diyor ama hiç kimse cevapta veremıyor yardım pls

sanırım paypal ın parayı ödememesi yüzünden ban yemişsin.KEsin demiyorum fazla bilgim yok ama Chargeback yazıyor Chargeback silk i almışsın para ödememişsin demek oluyor ama bi yerde paypal yüzünden chargeback olmuş charı açtırma diye konu okumuştum

ya paypal hesabı bana ait degıldı ondan endıselenıyorum sılk ı yukleyen adama da ulsamıyorum .... acaba senin topic in linki ni buraya koyarmısın ??

Böyle bir hata hiç görmedim. Eğer chara girebiliyorsan şifreni gizli tut kimseye söyleme. Başka yapabileceğin bişey yok gibi.
Yani paypalı arayacaksın adres verecekler kimlik vs fotokopi çektirceksin faxlayacaksın parayı iade edeceksin vs vs yaparım diyorsan anlatırım :D

peki birsey soracam bu car sureklı boyle mı gider yoksa belli bir süre sonra banlanır mı?? ya hiç kimse bu olayın net olrak ne oldugunu bilmiyor mu UFF cıldıracam :D:D

Yukarı Alt