yha her yerde görüyorum skiller resimel fln türkcelestirilio ve ne işe yaradığı nezmn geldiği atağı fln kac sp sistediği fakat bu sitede bualamdım söle bi 80 llwe akdr yeni geLen skillerle birlikte koyun hem bana cok Lasım oldu lütfen bir ilgi ardim taradım yok sitede böle bişi Confused

sen nalmadın bu 70+ ben 1~80 arası diom bdie ne işe ayrıoalr fln mesela benim işime yaramz pekama yen ibaslayanalr için fln benim te kbilmediğim coldun 20 skili en yeni geln skill ama ben site için sölemiştim olursa ii olur

1-70arası skiller mevcut heryerde lasım oldugu yere kadar oraya bak ondan sonrasını buradan bak :lol: butununun kmse cıkarmadı yha duzgun bir ugrasma yapılmadı!
http://www.bobtheveg.dyndns.org/SRO/Char_Build_Applet/ sana soyle bi yardım yapıım belki bliosundur!
buyur işte her ozelligi kac sp istedigi Wink 70ten snrasınıda benm werdgm sitedeki dger topicten bakarsın!!
işine yarar ins!

verdiğin sitede hiç bişi anlsilmio kardes se nen iisi ban coldun 20skilinin ne işe yaradığını bilosan söle snow shield mp fln dio analmdım Confused

dwil demiş ki:
verdiğin sitede hiç bişi anlsilmio kardes se nen iisi ban coldun 20skilinin ne işe yaradığını bilosan söle snow shield mp fln dio analmdım Confused
direk onu sor bari :lol:
bak %20 absorbe dio yani biri ya da bir mob sana wurcagı damagenin %20sini MP'nden kesio! o %leri arttırdıkca daha az damage yiyosun! ornek;
pvp yapıosun! sana adam snow shieldsiz 1000 wuruo dimi! %20lik snow shieldi acınca
adam sana 800 wuracak 200ünüde MPden alcak! nukerler icin krallık madalyası gibi bsy :lol:
80de %50 oluo absorbe yani 6000 yiycegine 3000 yiyosun gibi! Wink fifty-fifty kesio :lol:
ok se ok yaz :lol:

ssağol bende böle bilodum sora abimn arkına sunu türkceye cevir dedim o aklımı karıstırdı bende sitede aradim taradim bulamdım ve eksiklik olduğunu düsündüm yani mag atcklarıda kesioya artık benim blade yere geLmez cok sağoL headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 popcorn

dwil demiş ki:
ssağol bende böle bilodum sora abimn arkına sunu türkceye cevir dedim o aklımı karıstırdı bende sitede aradim taradim bulamdım ve eksiklik olduğunu düsündüm yani mag atcklarıda kesioya artık benim blade yere geLmez cok sağoL headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 popcorn
hahaha gelmez tabide sende saldıramazsın!!!!!!!!
cunku bu nukerlere uygun bi sistem! cunku mp bol sorun yasanmaz. Sende olcak olcak en cok mp 8500 falan sen imbu+skill basarken 3000 falan yiyceksin adamda dalcak mp olmadgı icin skill wuramıycaksın! buyuk MP pot we %80lerde pot basma ayarlaman lasımki anca belki kurtarır :lol:
kolay gelsin Wink

nuekr yatırmakta ne varki iki combo yerde :mrgreen: :mrgreen: bidempsin ikesecem pek yaramz ama oLsun

dwil demiş ki:
nuekr yatırmakta ne varki iki combo yerde :mrgreen: :mrgreen: bidempsin ikesecem pek yaramz ama oLsun
hopp agır ol 2 comboda kimi alıosun :lolmuch: hehehehe
%25ligi seni cok zorlayan str warsa belki acarsın ama jobta işine yarar. acarsın en guclu olanı, dalarsın araya kesemezler :lol:

_A_R_E_S_ demiş ki:
dwil demiş ki:
lütfen beni keser misin blade ile :mrgreen:

Charıma BURADAN ulaşabilirsin
gusel char yapmısın hakketten Wink armor setle 2132 mag def masllah nasıl oldu yha gerci hic full int kasmadım 80de def nasl oldugu hberm yok ondandır :lol:

hic bir bladeci bu charı 2comboyla alamaz hihiih
73teki statuslar tuttuktan snra chainlerden biri iş gorur gerci :lolmuch:

ebri demiş ki:
_A_R_E_S_ demiş ki:
dwil demiş ki:
lütfen beni keser misin blade ile :mrgreen:

Charıma BURADAN ulaşabilirsin
gusel char yapmısın hakketten Wink armor setle 2132 mag def masllah nasıl oldu yha gerci hic full int kasmadım 80de def nasl oldugu hberm yok ondandır :lol:

hic bir bladeci bu charı 2comboyla alamaz hihiih
73teki statuslar tuttuktan snra chainlerden biri iş gorur gerci :lolmuch:

Dikkatli incelememişsin... Character screen'in hemen altına bi not yazmıştım.Onu okursan sevinirim...

_A_R_E_S_ demiş ki:
Dikkatli incelememişsin... Character screen'in hemen altına bi not yazmıştım.Onu okursan sevinirim...
haklısın gozden kacırmısın! Confused oyle bi goz gezdirmiştim yazıda goze carpan bi renk olmadıgından kacmıs! ama garmentede ragmen phy def iiydi cidden :lol:

ebri demiş ki:
_A_R_E_S_ demiş ki:
haklısın gozden kacırmısın! Confused oyle bi goz gezdirmiştim yazıda goze carpan bi renk olmadıgından kacmıs! ama garmentede ragmen phy def iiydi cidden :lol:
90 gelmeden 50 k SP kasmam lazım, ama gap olmadan zor tabi. Aslında Avrupa charları kasarken sp de kasmış oluyorum. Hepsini 80 yapıncaya kadar 30 k toplarım,şu an 17 k fazlam var... Cleric+Wizard 58 levelde kaldı, Warrior+rogue 69 levelde.Bu 2sini 80 yaptıktan sonra sırada Warlock+wizard var ama henüz 30 levelde kaldı...

_A_R_E_S_ demiş ki:
90 gelmeden 50 k SP kasmam lazım, ama gap olmadan zor tabi. Aslında Avrupa charları kasarken sp de kasmış oluyorum. Hepsini 80 yapıncaya kadar 30 k toplarım,şu an 17 k fazlam var... Cleric+Wizard 58 levelde kaldı, Warrior+rogue 69 levelde.Bu 2sini 80 yaptıktan sonra sırada Warlock+wizard var ama henüz 30 levelde kaldı...
SM ile falanmı kasıon bunları? masllah harika yha her eu chardan acmısın :lol:
wer buffu dal ortama :lolmuch:

ebri demiş ki:
_A_R_E_S_ demiş ki:
SM ile falanmı kasıon bunları? masllah harika yha her eu chardan acmısın :lol:
wer buffu dal ortama :lolmuch:

multi ile 2 PC'den kasıyoruz._A_R_E_S_ satılık bu arada Cool

Yukarı Alt