1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Mobilera'ya Uluslararası Bir Ödül Daha


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  The Mobile Marketing Association (MMA), Mobil Pazarlama Endüstrisinin gelişimini sağlamak ve başarılı örneklerin global arenada paylaşımını sağlamak amacıyla her yıl Mobil Pazarlama Ödüllerini düzenliyor. Bu yıl 17 Kasım’da Los Angeles’da düzenlenen törenle 2009 senesinin en başarılı mobil projeleri ödüllerine kavuştu.

  Mobilera gerek GSM sektörünün gelişim düzeyine olan katkıları, gerekse sonuca ulaştıran Dijital Pazarlama uygulamaları ile Global Arena’da adından başarılı şekilde sıkça söz ettiriyor. Bu yılki MMA Global’ın Mobil Pazarlama Ödülleri’nde Mobilera, KRAFT (PATOS) için yaptığı `TAMAM MI? DEVAM MI? mobil mesaj SMS kampanyası ile “En İyi Mobil Mesaj” Kampanyası ödülünü kazandı.

  Konu ile ilgili yaptığı açıklama da Mobilera Genel Müdür Zehra Öney, “Mobile Marketing Association (MMA)gibi seçkin bir kurumdan bu ödülü almak bizi çok gururlandırdı. 15 yıldır hizmet verdiğimiz mobil endüstride Türkiye, Doğu Avrupa ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinde iş geliştirme, mobil pazarlama & reklam ve alternatif satış stratejileri oluşturma alanlarına odaklandık. Kazandığımız bu ödül Türkiye'de son derece zengin bir mobil pazarlama ekosistemi ve potansiyeli olduğunun en önemli göstergelerinden biri, projelerimiz tüm iddiası ile devam edecektir." dedi