Numara benim kendi telefonumda bile kayıtlı değilken böyle bir vatandaş nereden bulduysa 2 gündür mesaj atıyor :D Numarayı aradığı bildirimi geldikten sonra kendisini asıl hattımdan aradım cevap vermedi, mesaj atmayı bıraktı sanmıştım ama dün yine mesajlar atmış.. Son 2 mesajında da triplere girmiş :mrgreen:

"Ben sizi rahatsiz etmek sorunda deyilim tlf kayitlisiz ben tarik gaziantepten taniyurmusunuz beni" neye kayıtlıymışım? tlf gaziantepde dernek falan mı? :D

edit
Konuyu açarken attıgı mesajlar yeni geldi :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Adamın adı tarık bide o yolun yolcusu bu bence değiştir hattını senin adına endişeleniyorum 8O

Hattımda ki bütün bakiye ile sadece turkcell paketi yaptıgım için arayamıyorum da derdi ne baya merak etmeye başladım :mrgreen:

edit: kendi numaramı mesaj attım arasın diye o telefonada mı sapık bulastırdım? iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum eekd1

belkin ç.......'dir 8O

Bu mesaj Ufck rumuzlu uyeden alinti yapildi
Ufck demiş ki:
belkin ç.......'dir 8O
He oldu canım başka? Adamı aradım ağır aksanı yüzünden dediğinin çoğunu anlamadım ama herif böyle böyle kız numarası keşfediyor sanırım.

Data hatlarına tahsis edilen numaralar en az 3yıl önce iptal edilmiş hatlara ait olurlar. Bu bilgi simi çıkarttığın plakanın üzerinde yazıyor olur.
Yani 3yıldan önce senin data hattının numarası belki bir motorlu taşıtındı... [horny21

Yukarı Alt