Kayıt
21 Şubat 2010
Mesajlar
1.514
Beğeniler
0
Şehir
AMASYA
Global krizden pozitif etkilenen MMO oyunları milyonları peşinden sürüklüyor.
Eğlencenin yeni adresi http://www.JOYGAME.com'un tamamı Türkçe ve ücretsiz olan oyunları ile MMO oyuncuları farklı bir dünyaya giriyor. JoyGame açık betalara başladığı ikinci gün itibari ile 20.000 kayıtlı üye sayısına erişti.

MMO, yani Massively Multiplayer Online Games yani Devasa Büyüklükteki Çok Oyunculu Online Oyun sektörü her geçen yıl daha da büyüyor. Dünya sektör büyüklüğü milyar dolarlarla ölçülen MMO oyunlarının Türkiye Pazar büyüklüğü senelik bazda 45 milyon dolar. 2010 sonunda bu rakamın 60 milyon dolar olması beklenen sektörde Türkiye’de büyük adımlar atmaya başladı.

Oyunun yeni adresi olan http://www.JOYGAME.com geçtiğimiz günlerde açık betalarına başladı. Uzun zamandır oyun severler tarafından beklenen site içindeki oyunların tamamı Türkçe olarak hazırlandı.
Seslendirmeleri, oyun içi desteği ve menüsüne kadar gerçek anlamda Türkçe olan oyunları iki günde 20 bin kişi oynadı. "Oyunun Tadını Çıkar" sloganıyla oyun severleri davet eden Joygame dünyasında sizleri bekleyen Gunbound, Rakion ve Wolfteam oyunları ile ilgili kısa bilgiler aşağıda yer almaktadır.

GUNBOUND: Uçsuz bucaksız evrende bir gezegen; Lond. Lond'un yörüngesinde gezegenin iklimini etkileyen 8 ay ve değişik bölgelerinde yaşayan 3 ayrı ırk. Lond gezegeninde savaşlar sona erdi, onun yerine Lond'a özel bir rekabet türü, bir savaş oyunu olan "GunBound" ortaya çıktı.

-Sıra Tabanlı (Turn based) Online strateji oyunu
-Yüzlerce malzeme, onlarca araç seçeneği
-Birbirinden şirin karakterler ve düzinelerce harita

RAKİON: Güçler savaşı…Sonsuz bir savaş ve dengelerin her an değiştiği bir dünya!

-MMORPG oyunlarının özelliklerini taşıyan online oyun
-Aksiyon ve stratejinin buluşma noktası
-Gelişen karakter sistemi
-Farklı özellikte karakterler
-Birbirinden ilginç arenalar
Karakterler: Uzun menzilde Okçular, güçlü Demir Ustaları, gizemli Büyücüler, hızlı Ninjalar, yakın dövüş ustası Kılıçlı Askerler. Kötülüğe karşı savaşta kimi zaman sırt sırta kimi zaman karşı karşıya.
Hücre ve Kaos Sistemi: Golemler, Ruh Topları, Panzerler, Ejderhalar. Hepsi savaş alanında hizmet etmek için çağrılmayı bekliyorlar.
Silahlar ve Eşyalar :Kılıçlar, balyozlar, büyüler, kolyeler, yüzükler, omuzluklar, eldivenler... Hepsi özel hepsi sahibini bekliyor.

WOLFTEAM: Fransız Ordusu, “WolfTeam” adında yeni ve özel bir güç kurdu. Ama zaman ilerledikçe güç kontrolden çıktı. Ve av zamanı başladı.

-Sadece silahların değil, kas gücünün de önemli olduğu multiplayer online FPS (first person shooter)
-Birçok haritada, ister teke tek ister gruplar halinde kapışma imkanı
-Yeni silahlar, silah geliştirme sistemi, güç veren dövmeler
-Bölge ele geçirme, bomba yerleştirme, sadece kıyasıya mücadele gibi birbirinden farklı oyun modları.
 
Yukarı Alt